Diablo 2 Download Pełna Wersja na PC Pobierz

Diablo 2 Download czyli pobierz Diablo 2 w pełnej wersji na komputer PC. PobieranieGier to bezpieczne źródło gier, które można pobrać w mgnieniu oka. Pełna wersja Diablo 2 download po polsku (PL).

Diablo 2 do pobrania

Wielu starych graczy doskonale pamięta w co grało się, kiedy na komputerach rządził Windows 98. Gry z tego okresu przez dużą część gamerów zostały zapamiętane jako te, które przecierały szlaki dla kolejnych tworów innych producentów. Niejeden Polak z uśmiechem na ustach wraca do kultowego już Diablo 2.

O co tu chodzi? Diablo 2 download

Podstawowa wersja Diablo 2 do pobrania składa się z czterech aktów. Przyjdzie nam się w nich mierzyć z różnymi rodzajami diabelskich pomiotów. Wybieramy jedną z pięciu klas postaci, które diametralnie różnią się od siebie umiejętnościami oraz używanym orężem. Fabuła osadzona jest jakiś czas po zakończeniu pierwszej części gry i wiele historii opowiadanych przez postacie niezależne właśnie do tego nawiązuje. Co się stało z poprzednim bohaterem, a nawet jakie emocje towarzyszyły wypędzeniu mrocznej trójcy. Trzeba mieć na uwadze, że dwadzieścia lat temu tytuł ten był przełomowy i wyznaczał drogę jaką powinny iść produkcje z rodzaju hak’n’slash. Ciekawym rozwiązaniem jest losowość wprowadzona do Diablo 2 za darmo, dzięki temu każde przejście będzie nieco inne, przez co nie ma możliwości nauczenia się rozkładu lokacji na pamięć. Na uwagę zasługuje także oprawa dźwiękowa. Muzyka podłożona do kolejnych lokacji jest świetnie dopasowana i pozwala wczuć się w rolę bohatera pokonującego kolejne przesiąknięte złem lokacje. Do pomocy ze sługusami Pana Grozy będziemy mogli wykorzystać najemników, którzy zdecydowanie podniosą nasze szanse na polu bitwy. Diablo 2 jest również uzupełniona o świetne, jak na lata produkcji, przerywniki filmowe. Trzeba dodać, że niektóre sceny potrafią zadowolić oko nawet w dzisiejszych czasach.

Dla graczy, którzy poczują się dobrze w świecie podstawowej wersji gry dobrą informacją jest, że Blizzard postarał się o dodatkową porcję zabawy. Gracze, którzy odkryją wszystkie aspekty gry, mogą pokusić się o rozszerzenie o tytule Lord Of Destruction, dzięki czemu wydłużą grę o długość jednego aktu, a zaczynając grę od nowa będą miały możliwość spróbowania swoich sił dwoma nowymi klasami postaci. Nie oznacza to, że dotychczasowa postać stanie się nagle bezużyteczna. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kontynuować zabawę w dalszych lokacjach, korzystając z dotychczasowego ekwipunku oraz postaci poprowadzonej w preferowany przez siebie sposób.

diablo 2 za darmo

Diablo 2 pobierz i poczuj siłę kooperacji

Pomimo upływającego czasu świat Diablo cały czas jest żywy. Z pewnością ilość graczy zdecydowanie zmniejszyła się od czasów, kiedy gra ta była hitem sprzedażowym, jednak klikając w opcję BattleNet nadal napotkamy żywych graczy, którzy pomogą zebrać epicką broń, a nawet dojść do ukrytych questów. Pomimo, że wszystkie akty z wyjątkiem czwartego oferują 6 zadań do wykonania, to przy rozgrywce przez sieć pojawiają się zadania dodatkowe. Pokonanie Uber DIablo, który tylko wyglądem przypomina swoją oryginalną formę będzie olbrzymim wyzwaniem dla gracza, który dotychczas przeszedł grę tylko w trybie offline. Wszystkie dodatkowe questy dostępne są jedynie na najwyższym poziomie trudności, więc mnożniki statystyk z pewnością nie będą ułatwiały graczowi w szybkim pokonaniu ulepszonych przeciwników.

Lepsze względem pierwowzoru

W porównaniu do poprzedniej części mamy do dyspozycji wiele usprawnień. Na pierwszy rzut oka zobaczymy, że grafika jest dużo bardziej szczegółowa, postacie niezależne poruszają się i oddają codziennym czynnościom. Świat Diablo 2 jest dużo większy od swojego pierwowzoru, dlatego poszukiwanie przedmiotów potrzebnych do wykonania zadań staje się dużo bardziej skomplikowanym zadaniem. Warstwa dialogów wypowiadanych zarówno przez wybranego bohatera, jak i NPC pozwala na dużo większy poziom immersji. Dostęp do kostki Horadrimów oddaje w ręce gracza olbrzymią listę receptur do wykorzystania, dzięki czemu ma on możliwość samemu edytować swój oręż. Zdarza się, że pancerze i broń posiadają otwory na kryształy, które po umieszczeniu dodają obrażenia od żywiołów lub zapewniają odporność na któryś z nich. Wspomniani wcześniej najemnicy, do których dostęp posiadamy już od pierwszego aktu gry, dają możliwość łatwiejszego pokonywania hord wrogów.

Warto zatrzymać się na chwilę, aby zająć się zwiedzaniem lokacji, w których mamy możliwość wysłuchania, co gracze niezależni mają do powiedzenia. W Diablo 2 niemal każdy NPC posiada wątki, które można z nim poruszyć. Dodatkowe poznawanie świata gry nie jest od gracza wymagane, jednak dla większej immersji dobrze to zrobić. Mogą mieć oni swoje przemyślenia na temat innych postaci lub tego co dzieje się w ich mieście. Istnieją także postacie, które będą dla gracza miały rady na zbudowanie przewagi nad przeciwnikiem. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu poznawać tajniki tego wyjątkowego świata i uczyć się metodą prób i błędów. Jeśli chodzi o diablo 2 torrenty nie są dobrą opcją, nie ryzykuj, pobierz Diablo 2 ze skanowanego źródła.

Diablo 2 Download na PC

Lata płytą nieubłaganie dla nośników danych takich jak płyty cd. Na szczęście dla ludzi spragnionych przeniesienia się do wirtualnego świata ulubionej gry, serwis pobieraniegier.pl oferuje Diablo 2 do pobrania, dzięki czemu bez trudu można nabyć gotową do zainstalowania kopię ulubionego tytułu. To olbrzymie ułatwienie dla graczy. W końcu istnieje prosta możliwość pobrania wielu zarówno klasycznych, jak i nowych gier. Dzięki pewnym serwerom całość można prosto pobrać na dysk swojego komputera, a dzięki najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, szybko i wygodnie zainstalować i rozpocząć rozgrywkę. Zachęcamy również do pobrania Diablo 3 czyli odświeżonej wersji Diablo.

Pomimo upływu wielu lat Diablo 2 to gra cały czas żywa, co tylko daje obraz tego jakim była dopracowanym produktem. Możliwość rozszerzenia jej o kolejne godziny zabawy z pewnością przyniesie miłą niespodziankę tym graczom, którzy dopiero poznają świat tej produkcji. Dzięki serwisowi pobieraniegier.pl każdy może szybko i wygodnie pobrać pliki i w mgnieniu oka cieszyć się rozgrywką. Ogrom świata zachęca do eksplorowania, a nawet gracze, którzy poznali już większą część dobrodziejstw płynących z tego tytułu, z pewnością znajdą jeszcze coś co ich zaskoczy. Firma Blizzard postarała się, żeby gracze byli zadowoleni z efektów ich pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *