Euro Truck Simulator 2 (ETS2) Pobierz Download Pełna Wersja

Download gry Euro Truck Simulator 2 to coś, czego z pewnością szukasz. Pobierz pełną wersję pl z naszego zaufanego źródła i ciesz się grą jeszcze dziś.

Euro Truck Simulator 2 – pobierz pełną wersję!

Interesujesz się ciężarówkami i chcesz dowiedzieć się poprzez symulator, jak wygląda praca profesjonalnego kierowcy TIR-a? Nie zwlekaj i pobierz grę Euro Truck Simulator 2 z naszej strony! Jeśli szukasz wersji Euro Truck Simulator 2 1.40 to dobrze trafiłeś, bo mamy to, czego potrzebujesz.

Euro Truck Simulator 2 download – dla kogo przeznaczona jest gra?

ETS 2 to symulacja pochodząca z wytworni SCS Software. Jest to gra, w której gracz wciela się w rolę kierowcy ciężarówki i przewozi różnego rodzaju towary z punktu A do punktu B. Dzięki wykonywanym misjom otrzymujemy doświadczenie, co pozwala rozwijać swoją postać.

Dzięki ETS2 download możesz poczuć się jak profesjonalny kierowca ciężarówki! Najlepsze jest to, że grać może w zasadzie każdy – kategoria PEG wynosi 3, więc nawet najmłodsze dzieci mogą bez obaw bawić się, prowadząc wirtualną ciężarówkę. Gra przypadnie do gustu fanom motoryzacji, szczególnie chłopcom, którzy być może już teraz marzą o karierze zawodowego kierowcy. Euro Truck Simulator to bezpieczna gra dla dzieci (pozbawiona jest przemocy), lecz będzie także świetną rozrywką dla młodzieży i dorosłych osób.

Gra posiada minimalne ograniczenia wiekowe, a oprócz tego wymagania również nie są zbyt wysokie. Z rozgrywką poradzi sobie tak samo osoba doświadczona jak i gracz, który ma pierwszy raz do czynienia z ETS.

euro truck simulator 2 download pełna wersja

Euro Truck Simulator 2 – opis gry

Podstawowa rozgrywka polega przede wszystkim na prowadzeniu samochodu ciężarowego. Gracz musi przewozić dany towar z jednego punktu do drugiego. Po przetransportowaniu załadunku gracze otrzymują punkty doświadczenia, dzięki którym rozwijają poziom postaci. Po osiągnięciu każdego poziomu uzyskasz kolejne punkty i będziesz mógł ulepszać swoją postać.

Gra jest niezwykle realistyczna. Mapy odzwierciedlają jak najlepiej konkretne miasta. Musisz na bieżąco pilnować stanu paliwa, a w razie jego braku zatankować na pobliskiej stacji benzynowej. Kierowca, w którego wcielasz się podczas rozgrywki, musi także odpoczywać! Zajedź zatem od czasu do czasu do przydrożnego motelu i zregeneruj swoje siły do dalszej jazdy. Oprócz standardowej ciężarówki, możesz także zdecydować się na ciągniki. Przy samych TIR-ach znajdziesz wiele modeli – na pewno jest w czym wybierać!

Jeśli gracz ma taką ochotę, może założyć swoją własną działalność przewozową i pracować na swój rachunek! Istnieje także możliwość zatrudniania kolejnych pracowników. My jednak z doświadczenia podpowiadamy, że najrozsądniej jest najpierw uzbierać znaczną sumę pieniędzy, choć w grze funkcjonuje bank, w którym można wziąć kredyt na rozruch swojej firmy. Jednak własne pieniądze są lepszym rozwiązaniem. To pozwoli znacznie szybciej zakupić ciężarówkę i ulepszać garaż. Co ciekawe, samochód ciężarowy możesz kupić na terenie całej Europy, a także tuningować swoje auto i modyfikować we wszystkich miastach na mapie.

euro truck simulator download

Warto wspomnieć, że gra posiada (nieoficjalną co prawda, ale jednak) wersję, w której gracze mogą korzystać z rozgrywki sieciowej. Taka modyfikacja powstała wyłącznie w Polsce.

Euro Truck Simulator 2 w porównaniu do pierwowzoru

Czym różni się druga część od pierwszej? Chociażby tym, że w ETS 2 gracz może swobodnie poruszać się od samego początku po terenie całej Europy. W pierwszej części, jeśli chcieliśmy wyruszyć do innych europejskich krajów, należało je sukcesywnie odblokowywać.

Oczywiście w Euro Truck Simulator 2 twórcy poprawili to i owo – przede wszystkim mapa gry jest o wiele większa, niż w przypadku pierwszej części. Na początku do dyspozycji gracza oddano 72 miasta, a wśród nich były trzy polskie – Wrocław, Poznań oraz Szczecin. Pobierając ETS 2 Download dostajesz pełną wersję, a więc i całą mapę!

Pobierz ETS 2 z dodatkami!

Gra doczekała się również wielu dodatków. Pierwszy z nich, wydany w roku 2013, nosi tytuł “Going East!” (w Polsce funkcjonuje również podtytuł “Ekspansja Polska”) i dotyczy krajów centralnej oraz wschodniej Europy. Gracze do swojej dyspozycji otrzymali kolejne 15 miast. Nowe mapy obejmują kraje takie jak Węgry, Słowacja, Czechy i oczywiście Polska. W 2017 roku doczekaliśmy się DLC, dzięki któremu rozwinięto obszar skandynawski. Dodano siatkę dróg i 27 następnych miast norweskich, duńskich oraz szwedzkich.

Kolejny dodatek to “Vive la France!” i, jak łatwo się domyślić, twórcy gry postanowili rozbudować drogi we Francji. Oprócz nowych miejscowości w tym kraju otrzymaliśmy również przebudowaną wersję Paryża. Kolejny dodatek również skupia się na jednym, konkretnym państwie i tym razem postawiono na Włochy. “Italia” wzbogaca rozgrywkę o 22 włoskich miast, na przykład o Rzym oraz Palermo.

euro truck simulator 2 pobierz

W 2018 roku twórcy zabrali się za obszar bałtycki i znowu wschodnią Europę. “Beyond the Baltic Sea” (czy też według polskiego tłumaczenia “Bałtycki szlak”) rozbudowuje grę o siatkę dróg na Litwie, Estonii, Łotwie oraz w części Finlandii i Rosji.

“Road to the Black Sea” to najnowszy dodatek, wydany w 2019 roku. W naszym kraju można również spotkać się z tytułem “Droga do Morza Czarnego”. Twórcy udostępnili nam Bułgarię, Rumunię i tę część Turcji, która leży w Europie.

Studio zapowiedziało, że w 2021 roku ma wyjść kolejny dodatek, tym razem rozszerzający mapy z zakresu Półwyspu Iberyjskiego. Jednak ten dodatek zostanie wydany dopiero po aktualizacji 1.40.

Euro Truck Simulator 2 download pełna wersja – znajdź to, czego szukasz

Mimo że od premiery minęło już wiele lat, gra cieszy się niegasnącym zainteresowaniem graczy. Nie bez przyczyny projekt otrzymał tuż po wydaniu tytuł symulatora roku od redaktora czasopisma “PC Gamer”. Jeśli gracze wciąż tak chętnie ściągają tę grę, twórcy w dalszym ciągu udoskonalają i aktualizują projekt. Wytwórnia SCS Software zapowiedziała, że w niedalekim czasie zostanie wypuszczona aktualizacja 1.40. Twórcy mają zamiar jeszcze bardziej poprawić grafikę czy jakość światła.

Jeśli interesuje Cię ETS 2 download pełnej wersji gry możliwy jest z naszej strony. Oferujemy pewne źródła, a z procesem instalacji poradzi sobie praktycznie każdy. Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej i zastosujesz się do wskazanych instrukcji. Potem możesz bez ograniczeń cieszyć się rozgrywką!

Koniecznie sprawdź, jakie jeszcze gry proponujemy w naszym serwisie. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i będziesz cieszyć się wielogodzinną zabawą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *