Farming Simulator 19 Download Pełna Wersja Pobierz PC

Farming Simulator 19 Download czyli FS 19 do pobrania w pełnej wersji na PC – tylko u nas tak szybki asystent pobierania!

Farming Simulator 19 download

Farming Simulator 19 to siódma edycja najpopularniejszego na świecie symulatora farmy. Nie bez powodu seria gier, w których zarządzamy własnym gospodarstwem rolnym przyciągnęła miliony graczy na całym świecie. Doskonała grywalność połączona z robiąca wrażenie grafiką w nowych odsłonach było murowanym przepisem na sukces.

farming simulator 19 download pełna wersja

FS 19 do pobrania – Opis gry

Celem rozgrywki jest zbudowanie jak najlepiej prosperującego gospodarstwa rolnego. Farming simulator 19 download umożliwi nam uczestnictwo we wszystkich etapach produkcji rolnej. Będziemy mogli orać pole, siać, nawozić, zbierać plony a także wykonywać wszystkie czynności, które należą do zadań farmera.

Gra w wielkim skrócie polega na zarządzaniu własnym gospodarstwem rolnym. Dodatkowo, w tej edycji mamy możliwość swobodnego budowania na obszarach, które już posiadamy. Nowe ziemie możemy oczywiście dokupić, w miarę zasobności naszego wirtualnego portfela. Wbrew pozorom, w grze będziemy musieli dokonywać planowania strate4gicznego a także podejmować odpowiednie decyzje. Dla przykładu, bardzo istotny jest wybór odpowiedniej maszyny do pracy, gdyż przydzielenie słabszej jednostki do wymagającej pracy może zakończyć się niską efektywnością pracy. To z kolei nie pozwoli nam na zarobienie satysfakcjonującej kwoty i uczyni naszą pracę mało efektywną.

Na uwagę zasługuje duży realizm rozgrywki – aby zebrać zbiory będziemy musieli wykonać dosłownie wszystkie czynności, które należą do zadań farmera. Własnoręcznie poprowadzimy kombajn i wszystkie inne maszyny rolnicze. A po zbiorach będziemy musieli zebrać zalegającą na polu słomę, którą również wykorzystamy w gospodarstwie. Pod względem poziomu realizmu, Farming Simulator 19 prezentuje się znakomicie.

Nie martwmy się, że miną długie godziny, zanim będziemy w stanie zakupić wszystkie niezbędną narzędzia rolnicze. W tej edycji dostępny jest leasing sprzętu, który jest sporym ułatwieniem dla graczy rozpoczynających rozgrywkę. Możliwe jest także wynajęcie pracownika, który będzie wykonywać za nas jedną pracę, a my możemy w tym czasie zając się czymś innym.

fs 19 download

Farming Simulator 19 to nie tylko praca z żywnością i zwierzętami. Jednym ze sposobów zarobku jest także sprzedaż drewna. Ten aspekt również został rozbudowany i do dyspozycji mamy szereg różnych narzędzi do pracy. Do ścięcia drzewa wystarczy zwykła piła spalinowa, jednakże możemy również zakupić specjalistyczne maszyny, dzięki którymi będzie mogli także pociąć drzewo na kawałki. Jeśli chodzi o transport drzew, w tej kwestii twórcy również przygotowali kilka ciekawych opcji. Dodatkowo, należy pamiętać, aby oczyścić drzewo przed sprzedażą, gdyż nie zrobienie tego może znaczeni obniżyć jego wartość.

Pełna Wersja FS 19


W kolejnej edycji symulatora farmy, GIANTS Software przygotowało szereg nowinek, których zadaniem było usprawnienie rozgrywki, a także zwiększenie poziomu realizmu. Rzeczą, która od zwraca uwagę w Farming Simulator 19 pobierz jest szczegółowość wykonania detali kabiny. Świecą w niej wszystkie elementy, które powinny to robić, tj. różnorakie kontrolki i monitory. Robi to wrażenie zwłaszcza nocą, tworząc naprawdę wyjątkowy klimat.

farming simulator 19 download

Maszyny, których będziemy używać ulegają zużyciu, tj. mogą zepsuć się podczas pracy, jeśli nie będziemy ich regularnie naprawiać. Nowością jest także możliwość hodowania koni, a także jeżdżenia na nich. Po raz pierwszy pojawią się również psy. Ponadto, twórcy umożliwiają nam swobodne modyfikowanie terenu, który możemy ukształtować, jak tylko chcemy. Po raz pierwszy w serii będziemy mieć również możliwość używania maszyn John Deere. Do naszej dyspozycji będzie 5 traktorów dwa kombajny, a także inne sprzęty wyposażenia rolnego.

Farming Simulator 19 do pobrania umożliwia prowadzenie dwóch nowych hodowli – bawełny oraz owsa. Dodatkowo, limity czasowe misji zostały zniesiona, będzie można je wykonywać również w trybie wielu graczy. Silnik graficzny został zmodernizowany, Uwagę przykuwają zwłaszcza detale tekstur a także mocno poprawione światła i cienie. Pod tym względem, FS 19 prezentuje się naprawdę okazale.

Odbiór w świecie graczy

Gra została pozytywnie przyjęta przez świat gamingu, serwis Metacritic ocenił ją na 73 pkt w 100-stopniowej skali. Tytuł ten był także nominowany do nagrody najlepszej gry symulacyjnej roku 2018.

Dlaczego warto zagrać w Farming Simulator 19 na PC?

Niewątpliwym atutem tej gry jest to, jak bardzo potrafi zrelaksować ona gracza. Chociaż będziemy wykonywać dużo prac, to idylliczne otoczenie wokoło wprowadza niesamowity, błogi klimat. Bycie otoczonym ze wszystkich stron przez naturę to coś, co większość osób mieszkających w wielkomiejskich aglomeracjach ma okazję uświadczyć bardzo rzadko. Być może to jeden z filarów sukcesu tej serii – przeniesienie się na chwilę do całkiem innego, sielankowego otoczenia.

Warto zainteresować się tym tytułem, jeśli nigdy nie mieliśmy żadnego doświadczenia z pracą na roli, lub nigdy tego nawet nie widzieliśmy. Pozwoli to nam na spojrzenie nieco inaczej na pracę farmera, wbrew pozorom uprawa żywności nie jest oczywistym i niewymagającym procesem. Wymaga szeregu czynników, które muszą zostać spełnione, aby można było zebrać obfite plony. Doświadczenie tej pracy z perspektywy pierwszej osoby z pewnością będzie czymś ciekawym i odkrywczym.

Wymagania techniczne

Do uruchomienia gry potrzebny będzie procesor równy Intel Core i3-2100 T (2,5Ghz) lub AMD FX-4100 (3,6Ghz).Obydwie jednostki pochodzą z roku 2011, tak więc zdecydowana większość graczy nie powinna mieć problemów w tym aspekcie. Jeśli chodzi o pamięć RAM, producenci gry zalecają posiadanie co najmniej 4 GB. Aby cieszyć się rozgrywką, nie będziemy również potrzebować topowych kart graficznych. Farming Simulator 19 do pobrana wymaga jednostki graficznej równej GeForce GTX 650 lub Radeon HD 7770. Minimalna ilość VRAM to 2 GB. Gra zajmie na dysku około 20 GB.

farming simulator 19 pobierz

Jak widać, wymagania nie są zbyt wysokie, a mimo to grafika prezentuje się świetnie. Farming Simulator 19 to gra, która jest w stanie zapewnić wiele godzin pasjonującej rozgrywki. Fani wszelkiego rodzaju gier symulacyjnych z pewnością powinni ją mieć na swojej liście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *