FIFA 14 Download Pobierz na PC Pełna Wersja

Fifa 14 Download na PC – pobierz pełną wersję fifa 14 na komputer.

Fifa 14 Download

Fifa 14 Download to komputerowa gra sportowa o tematyce piłki nożnej, która została stworzona przez studio Electronic Arts Canada. Jest ona dwudziestą pierwszą częścią piłkarskiej serii FIFA. Fifa 14 Download Pełna Wersja Bez Klucza miała swoją premierę 24 września 2013 roku w Ameryce Północnej, natomiast 26 września tego samego roku w Europie. Gra ukazała się na platformach takich jak Xbox 360, Xbox One, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4, Wii U, PC, PlayStation Portable i PlayStation Vita. Na komputerach osobistych w grę w bardzo łatwy sposób można zaopatrzyć się dzięki stronie internetowej pod następującym adresem: pobieraniegier.pl. Pobierz Fifa 14 na tej stronie i wyposaż się w jedną z części kultowego cyklu gier FIFA na warunkach, które są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego gracza. 

W samej grze znajdują się setki drużyn klubowych oraz kilkadziesiąt drużyn narodowych. Pozwalają one na urozmaicenie rozgrywki konkretnego gracza, który może wybierać z szerokiej gamy różnych zespołów. Sterowanie określonymi piłkarzami podczas rozgrywki jest przyjemnym doświadczeniem, dzięki któremu gracz może poczuć, że uczestniczy w sportowym wydarzeniu. W skład gry wchodzi również Reprezentacja Polski, a więc gracz może sterować podczas rozgrywki również takim piłkarzem jak na przykład Robert Lewandowski. 

Pobierz FIFA 14

Cała gra zawiera ponad 600 klubów, 16 000 zawodników i 33 pełne licencjonowane ligi. Wszystko to gracz może spotkać podczas grania w Fifę 14. To ogromna liczba możliwości, które są w stanie stworzyć z tej Fify atrakcyjną, ale jednocześnie różnorodną część cyklu. Ta różnorodność, przejawiająca się w dużych liczbach, jest szansą na stworzenie piłkarskiej immersji. 

Rozgrywka w FIFA 14 opiera się na rozwiązaniach znanych z poprzednich odsłon tego cenionego przez graczy cyklu, choć jak zwykle swoim zwyczajem deweloperzy pokusili się także o szereg innowacji, mających na celu podnieść atrakcyjność zmagań na wirtualnych boiskach piłkarskich. Na przykład poważnie zmieniono i uatrakcyjniono takie mechanizmy gry jak działanie fizyki piłki. Zachowuje się ona bardziej realistycznie i przewidywalnie w stosunku do piłki z poprzednich odsłon cyklu FIFA. W znaczącym stopniu zmieniono również system oddawania strzałów przez postać sterowaną przez gracza. Piłkarze dostosowują nie tylko swój krok, ale także prędkość i kąt podejścia pod leżącą na powierzchni boiska piłkę. Wszystko to w celu oddania jak najlepszego uderzenia w kierunku bramki przeciwników i wykonania realistycznego strzału. 

W FIFA 14 gracze, dzięki wprowadzonym nowościom, zyskali także nowe aspekty, które wpłynęły na prowadzenie meczu piłkarskiego. Gracz otrzymał większą kontrolę nad inicjowaniem akcji i grą w środku pola boiska. Ten element pozwala dyktować tempo meczu. Wprowadzono również inne usprawnienia, takie jak zwiększona inteligencja partnerów z drużyny, którzy reagują lepiej niż w poprzednich odsłonach. Obecna jest także możliwość podkręcania podań i dryblingu w biegu oraz większy repertuar zagrań w obronie. Wszystkie wcześniej wspomniane czynniki wpływają na odpowiednie prowadzenie meczu piłkarskiego, ale jednocześnie wprowadzają element realizmu, który jest obecny w prawdziwych meczach piłki nożnej. 

Warto wspomnieć, że na okładce tej gry znalazł się piłkarz Lionel Messi. W niektórych wydaniach tej gry razem z Messim ukazani są także inni gracze, w zależności od kraju, na który przeznaczona jest dana okładka. W skład zespołu innych piłkarzy wchodzi między innymi Robert Lewandowski, Gareth Bale, David Alaba lub Arturo Vida. 

FIFA 14 do pobrania

W menu opcji gry można wybrać dany język, który pomoże określonemu graczowi zrozumieć komunikaty w trakcie grania w Fifę 14. Języki, które są dostępne do wyboru w tej produkcji, to polski, angielski, hiszpański, rosyjski, portugalski. 

fifa 14 pobierz

W Fifie 14 obecna jest również atrakcyjna dla gustu każdego gracza ścieżka dźwiękowa składająca się z licznych utworów. W skład tych utworów wchodzą między innymi:
-Purple Yellow Red And Blue,
-Voce Diz Que O Amor Nao Doi,
-Compliment Your Soul,
-Hearts Like Ours,
-Don’t Forget Who You Are,
-Funky Futurista,
-I’m With You.
Wymienione dzieła muzyczne to tylko garstka utworów, które będą towarzyszyć graczowi w trakcie piłkarskich rozgrywek. Na pewno umilą one czas spędzony na graniu w produkcję Fifa 14. 

Rozgrywkę można toczyć w trybie jednoosobowym albo wieloosobowym. Pozwala to zarówno na prowadzenie meczu z postacią, która jest naszym przeciwnikiem, sterowaną przez komputer, jak i drugim graczem, który łączy się przez internet i prowadzi określoną rozgrywkę z danym graczem. Możliwa jest również opcja gry na wspólnym ekranie ze znajomym. 

Do Fify 14 dołączone są również wymagania, które pomogą graczowi sprawdzić, czy gra będzie działać w odpowiedni sposób na jego komputerze osobistym. Wymagania sugerowane przez dystrybutora Fify 14 są następujące: 

  • Core 2 Duo 1.8 GHz, 
  • 2 GB RAM, 
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza), 
  • 12 GB HDD, 
  • Windows Vista (SP1) /7/8.

W Fifę 14 można grać standardowo na klawiaturze i myszce albo padzie do grania w gry. Decyzja zależy od gracza i jego preferencji odnośnie sposobu prowadzenia rozgrywki.

Fifa 14 nie jest nową odsłoną franczyzy gier, która kryją się pod szyldem FIFA, ale nadal po tylu latach jest grą godną uwagi. Po pierwsze, jest innowacyjną częścią serii gier FIFA, a po drugie, jej mechanika rozgrywki nie zestarzała się do dzisiaj i nadal dostarcza masę jakościowej rozrywki. Poza tym oprawa graficzna gry Fifa 14 nie odstrasza swoim poczciwym wiekiem. Oczywiście nieco odstaje od dzisiejszych standardów, ale nadal jest w stanie zadowolić oko gracza, umilając jego czas spędzony w świecie przedstawionym w grze. 

To jedyna taka okazja na sprawdzenie tej kultowej odsłony serii FIFA, a to dzięki możliwości wyposażenia się w nią w przyjemny i łatwy sposób, który oferuje strona internetowa pobieraniegier.pl. Gracz może tutaj spełniać swoje piłkarskie marzenia, rozgrywając mecze piłkarskie, sterując dobrze odwzorowanymi, znanymi w rzeczywistości piłkarzami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *