Gothic 3 Download Pełna Wersja + DLC PC Pobierz

Jesteś tu bo szukasz miejsca, gdzie można pobrać Gothic 3? Nasz najnowszy download Gothic 3 razem z DLC spełni Twoją zachciankę – zagraj już dziś. Pobierz pełną wersję gry, korzystając z naszego instalatora!

Jak działa nasz instalator Gothic 3 Download?

  • Pobierasz instalator gry
  • po pobraniu wybierz ścieżkę gdzie chcesz zainstalować gothica
  • czekasz na instalację

Cały proces jest bardzo prosty!

gothic 3 download

Ocena gry Gothic 3 (by pobieraniegier.pl): 4.9/5

Gothic 3 Pobierz pełną wersję gry + DLC

A może szukasz pełnej wersji? Jesteś we właściwym miejscu! Nie jest to ważąca tysiące gigabajtów instalka gry. To asystent pobierania prosto z naszej strony.

Gothic 3 – opis gry, skąd ta popularność?

Gry Gothic 3 chyba nie trzeba przedstawiać. To już kultowa gra. Nie jest niczym nowym – a i tak gracze wracają do tej gry. Rozgrywka tak bardzo wciąga, że prawdopodobnie jesteś tu, bo chcesz w nią zagrać. Jeżeli szukałeś pełnej wersji gothic 3 do pobrania, to jesteś we właściwym miejscu. Jeżeli natomiast masz problem z naszym instalatorem, napisz do nas! Nie martw się, za niedługo dodamy kilka innych opcji do downloadu gothica 3 🙂

Gothic 3 Download

Gothic 3 Download jest fabularną grą akcji. Produkcja ta jest bezpośrednią kontynuacją pierwszej i drugiej części kultowej serii Gothic. Gra została stworzona przez niemieckie studio Piranha Bytes i wydana przez austriackie JoWooD Entertainment w 2006 roku. Cała seria gier odniosła wyjątkowy sukces w Polsce, ale w sumie nikt nie wie, dlaczego akurat tutaj. Natomiast za granicą, przez brak uwagi dla marketingu, produkcje spod tego znaku nie odniosły dużego sukcesu. W pewien sposób zmienił to Gothic 3 Pobierz. Gra ukazała się tylko i wyłącznie na komputerach osobistych z systemami operacyjnymi Microsoft Windows. Na odpowiednich warunkach zaopatrzycie się w Gothic 3 pod następującym adresem strony internetowej: pobieraniegier.pl. Ta nietuzinkowa oferta pozwoli każdemu graczowi zdobyć upragnioną produkcję, którą jest Gothic III. 

Fabuła kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części cyklu, czyli gry Gothic II. Na samym początku rozgrywki gracz posiada praktycznie cały, rozległy świat przedstawiony dla siebie, przez co może podróżować prawie tam gdzie zechce. Treść początkowej fabuły nie zawiera większych spoilerów z tej części. Po opuszczeniu Khorinis i pokonaniu smoka główny bohater, czyli Bezimienny, wraz z załogą statku ląduje na Myrtanie w pobliżu wioski Ardea. W tym momencie zaczyna się dalsza fabuła, podczas której trwania gracz rozpocznie swoją unikatową przygodę w Gothic 3 Do Pobrania. 

Ponownie, tak jak w poprzednich odsłonach serii, ogromną rolę w trakcie trwania rozgrywki odgrywają określone frakcje. Warto jednak wspomnieć, że to pierwszy taki przypadek w serii, gdzie gracz może postanowić o tym, czy jego bohater dołączy do jakiejkolwiek frakcji. Bezimienny może pozostać bezstronny do samego końca produkcji. 

W grze występują gildie, do których Bezimienny może dołączyć. Te gildie to: 
-Magowie wody,
-Asasyni,
-Buntownicy,
-Najemnicy,
-Niewolnicy,
-Orkowi, 
-Gońcy leśni,
-Koczownicy,
-Magowie ognia,
-Nordmarczycy. 
Wszystkie wymienione ugrupowania to rewelacyjne urozmaicenie rozgrywki, które przewija się w trakcie całej gry. Można dołączyć do jednej z wcześniej wspomnianych frakcji, a co za tym idzie, otrzymać określone profity, które dotyczą znajdowania się w określonej grupie. Każde z ugrupowań posiada swoją własną, bogatą historię, która wpływa, bądź wpłynęła, na otaczający gracza świat. To ogromne, wypełnione historią środowisko, którego walory zadowolą nawet najbardziej wymagających pasjonatów. 

Bezimienny zdobywa punkty doświadczenia w czasie walki i po ukończeniu każdego zadania, które znajduje się w grze. Główny bohater może nauczyć się między innymi odporności na ataki magiczne oraz opanowania takich umiejętności jak ogłuszanie przeciwnika, które okazuje się przydatne w boju. Nauka praktycznie nie różni się od tej z poprzednich części serii. Jedyną, większą zmianą jest to, że gracz nie ma możliwości nauki zaklęć runicznych, które były przydatne w poprzednich odsłonach cyklu. Ta zmiana wiąże się z fabułą gry Gothic III, która uniemożliwia używania tego typu zaklęć. 

Pobierz Gothic 3

Konkretna liczba punktów pozwala Bezimiennemu na zdobycie kolejnego, upragnionego poziomu. Awans na kolejny poziom daje głównemu bohaterowi dziesięć punktów nauki, które gracz może wykorzystać na rozwój i zdobycie nowych umiejętności lub zwiększenie jednego atrybutu bohatera. To skomplikowany, ale zarazem przyjazny dla gracza system ulepszania swojego ulubionego bohatera, aby stał się silniejszy. Bezimienny może rozwijać się dzięki aspektom takim jak:
-magiczne napoje,
-młyńskie kamienie,
-nauczyciele,
-chramy,
-kamienne tablice,
-księgi,
-pradawne kamienne tablice,
-rośliny.
Wymienione czynniki, które pomogą graczowi w rozwoju głównego bohatera, to szeroka i różnorodna gama. Każdy znajdzie w niej ulubiony sposób ulepszania postaci. Znajdzie się tutaj szansa dla poszukiwaczy przygód, ale również dla tych, którzy wolą oddać się alchemii albo nauce w tym magicznym świecie Gothica III. 

W trakcie trwania Gothica III gracz poznaje liczne, charyzmatyczne postaci, które wyróżniają się swoimi określonymi działaniami, ale również wielopoziomowym charakterem. Gracz pozna nowe postaci, ale również te, które zna z poprzednich odsłon cyklu. Do najważniejszych należą:
-Diego,
-Zuben,
-Xardas,
-Vatras,
-Thorus,
-Milten,
-Lares,
-Rhobar II,
-Angar. 
Wymienione postaci to zaledwie wierzchołek tych, które gracz pozna na swojej drodze. Na pewno wiele z nich zapisze się w jego pamięci dzięki scenom świetnie napisanym przez twórców z niemieckiego Piranha Bytes. To idealna gra do poznania ciekawych wirtualnych kompanów, którzy będą towarzyszyć graczowi przez określony czas różnorodnej rozgrywki. 

Gothic 3 do pobrania

Świat gry odznacza się przede wszystkim swoim ogromem, który jest reprezentowany przez kolosalne Królestwo Myrtany, lodowaty Nordmar, piękny Varant i czekające na odkrycie Niezbadane Krainy. Każdy z wymienionych aspektów świata przedstawionego dzieli się na oddzielne lokacje, takie jak na przykład miasta albo świątynie. Obszary wyróżniają się na tle innych dzięki swojej kulturze, którą odzwierciedlają określeni mieszkańcy. Gracz odwiedzi wszystkie przedstawione krainy jeśli dokona odpowiednich wyborów w trakcie swojej rozgrywki. Wybory odgrywają ważną rolę w Gothic III, jednocześnie pozwalając graczowi na kreowanie świata przedstawionego według jego wszystkich zachcianek. 

gothic 3 do pobrania

Ważnym aspektem całej produkcji jest wcześniej wspomniana kultura, która przejawia się w unikatowym, otaczającym gracza świecie Gothic III. W skład tego unikalnego środowiska wchodzą również religie. Na całym kontynencie czci się bóstwa takie jak:
-Adanos,
-Innos,
-Beliar. 
Beliar i Innos toczą ze sobą wojnę o władzę nad wyjątkową krainą Myrtany. Konflikt przejawia się w różnorodnym świecie gry. Jest to trwająca od lat wojna między ludźmi a krwiożerczymi orkami. Upragnioną wygraną określonej stronie zapewnią pradawne artefakty Adanosa jeśli zostaną złożone w ofierze jednemu z wcześniej wymienionych bogów. Zniszczenie artefaktów to możliwość przywrócenia równowagi i pokoju na całe tysiąc długich lat.

Graczu, wyrusz w podróż z Bezimiennym już dziś i doprowadź do równowagi w magicznym świecie Gothic III.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *