GTA 4 Download Pobierz Pełna Wersja PC

GTA 4 Download to najnowsze źródło do pobrania GTA IV, które jest bezpieczne i szybkie. Wypróbuj i ciesz się grą!

GTA 4 do pobrania – kultowa gra

Znalezienie idealnego dla siebie sposobu na relaks nie musi stwarzać wielu trudności. Oczywiście każdy człowiek preferuje odmienne podejście względem spędzania czasu wolnego. Niekiedy zdarza się tak, że niektórzy ludzie są w stanie w pełni wypocząć jedynie podczas wszelkich aktywności na świeżym podejściu, czyli może to być spacer czy też praktykowanie jakiegoś sportu na łonie natury. Jednakże, odpoczywanie może również odbywać się we własnym domu, gdzie możemy w pełni oddać się czynnością takim jak czytanie dobrych książek czy też oglądanie najnowszych filmów, które zasługują na niejedną nagrodę. Jedną z czynności, która może zapewnić nam zrelaksowanie się jest gra na komputerze. Każdy z nas ma odmienne preferencje odnośnie wybory ulubionych gier komputerowych, lecz z pewnością wszyscy znają wiele kultowych nazw gier. Do takiej grupy z pewnością zalicza się Grand Theft Auto IV, czyli inaczej mówiąc GTA 4, która potrafi zapewnić graczowi zarówno spokojną rozrywkę jak również taką, która obfituje w emocje oraz wymaga strategicznego myślenia. Dlatego też jeśli ktoś nie miał przyjemności chociaż raz zagrać we wspomnianą grę to warto zapoznać się z możliwościami jakie niesie za sobą GTA 4.

gta 4 download

Fabuła GTA 4


Fabuła GTA 4 skupia się na losach głównego bohatera, którym jest Niko Bellic. Niko pochodzi z Serbii, a pojawia się w mieście Liberty City za sprawą otrzymanych listów od swojego kuzyna Romana. Roman w wysłanej korespondencji mocno naciąga otaczającą go rzeczywistość, przez co wprowadza swego kuzyna w spory błąd. Niko dowiedział się z listów, iż jego krewniak jest niezwykle bogaty oraz prowadzi ciekawe życie pozbawione wszelkich trudności. Po przyjeździe do miasta Niko dowiaduje się prawdy, która okazuje się dość szokująca. Okazuje się, iż Roman w rzeczywistości jest zadłużony na tysiące dolarów, a jego życie dalekie jest od ideału. Dodatkowo, kuzyn Nika nieustannie wpada w coraz to nowsze kłopoty. Jego powiązania ze światem przestępczym w końcu zaczynają tyczyć się również Nika, przez co jego imię nabiera znaczenia w kręgach lokalnej mafii. Podczas grania niejednokrotnie może zdarzyć się tak, że będziemy musieli stawić czoła wielu przeciwnikom, dzięki czemu sami będziemy mogli przeżyć. Wraz z rozwojem fabuły dowiadujemy się, iż przyjazd głównego bohatera do Liberty City ma dodatkowe znaczenia, a jest nim zemsta.

GTA 4 Download

gta 4 pobierz


Grand Theft Auto IV oferuje swym graczom możliwość zwiedzenia otwartego świata, który pełen jest możliwości różnych ciekawych interakcji. Podczas eksplorowania świata mamy do wyboru poruszanie się na pieszo lub też dowolnym pojazdem, który musimy oczywiście ukraść. Wybierając podróż autem możemy liczyć na umilenie sobie jazdy słuchaniem muzyki. Dzięki dostępnym stacjom każdy gracz może znaleźć muzykę odpowiednią dla siebie, dzięki czemu jazda samochodem od razu staje się ciekawsza. Podczas zwiedzania miasta zaobserwować możemy zmiany względem poprzednich części GTA. Przede wszystkim poprawiona została grafika oraz różnorodność spotykanych przez nas postaci. W poprzednich odsłonach gry spotykane postaci nie różniły się znacząco między sobą w odniesieniu do wyglądu, dlatego też zdecydowanym plusem GTA 4 jest dodanie do gry zróżnicowanego wyglądu ludzi oraz umożliwienie im bardziej zaawansowanych zachowań. Owe zachowania tyczą się rozmawiania ze sobą, parkowania swoich samochodów czy też wykonywania innych codziennych czynności. Przedstawione w grze miasto jest dość podobne do miasta Nowy York oraz do atrakcji znajdujących się w nim. Liberty City zostało podzielone na pięć dzielnic, a mianowicie na Broker, Algonquin, Dukes, Bohan i Alderney. Wspomniane dzielnice wzorowane są na prawdziwych dzielnicach Nowego Yorku, przez co ciekawiej się je eksploruje.
Podczas gry mamy do dyspozycji główny wątek gry, który powinien być naszym głównym celem, lecz dodatkowo możemy brać udział w wielu misjach pobocznych, które odnaleźć możemy dzięki zwiedzaniu miasta oraz dzięki wchodzeniu w interakcję z wieloma napotykanymi postaciami. Niejednokrotnie zdarza się tak, iż właśnie to przechodnie spotykani na ulicy mają dla nas ciekawe zadania. Dzięki realizowaniu oferowanych przez nich zleceń jesteśmy w stanie zarabiać więcej w porównaniu z wykonywaniem jedynie misji głównych. W odniesieniu do głównego wątku, sporą zaletą jest fakt, iż to gracz decyduje o dalszych losach gry, co może oznaczać, że fabuła główna może nas niejednokrotnie zaskoczyć.
W ramach gry możemy odwiedzać wiele lokali, takich jak restauracje czy też sklepy z ubraniami, dodatkowo mogą to być lokale w postaci kręgielni czy też bary, w których nasz główny bohater może się upić. Podczas gry mamy dostęp do telefonu komórkowego, który umożliwia nam szereg czynności takich jak przeglądanie Internetu oraz kontaktowanie się z wybranymi osobami z naszej listy kontaktów. Korzystając z telefonu możemy również przełączyć się na tryb multiplayer, który z pewnością doda naszej rozgrywce dodatkowych emocji, ponieważ grając z innymi graczami możemy z nimi rywalizować.
Dodatkowym aspektem gry jest możliwość zmieniania w pewnym stopniu wyglądu naszej postaci poprzez odwiedzanie lokali takich jak na przykład studio tatuaży.

Jak pobrać GTA 4

gta iv download


Obecnie istnieje wiele możliwości, które pozwalają nam na pobranie gier. Jednakże ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie ze strony internetowej pobieraniegier.pl. Nasza strona oferuje dostęp do różnorodnych gier. Znalezienie konkretnej gry nie stwarza wielu problemów, wystarczy zacząć od wyszukiwania GTA 4 download czy też GTA 4 pobierz. Przedstawione rozwiązanie jest niezwykle proste oraz szybkie, dzięki czemu gracz może cieszyć się zainstalowaną grą bez większego wysiłku. Wyszukiwanie takie jak GTA 4 pobierz na pc nie musi oznaczać wielu trudności, ponieważ sam proces instalowania przebiega w łatwy i sprawny sposób. Ważnym jest wspomnienie, iż warto zapoznać się z wymaganiami systemowymi danej gry, dzięki czemu możemy być pewni, iż zainstalowana przez nas gra będzie działać na naszym komputerze bez zarzutów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *