GTA 5 Download Pobierz Pełna Wersja PC

GTA 5 do pobrania czyli nasz instalator GTA 5 Download. Pobierz pełną wersję gry z naszej strony i wciel się w jedną z trzech postaci.

Grand Theft Auto to seria najpopularniejszych gier akcji na świecie. GTA 5 download jest kolejną częścią znakomitego wydawnictwa. W każdej części przedstawiona jest inna historia oraz bohaterowie.

Pobierz GTA 5


Tym razem mamy do wyboru trzech różnych bohaterów, których możemy zmieniać w dowolnie przez siebie określonym momencie. Pierwszym bohaterem jest Michael, który razem z Trevorem przeprowadza napad na bank. Cała akcja ma wprowadzić początkującego Michaela w specjalny program mający na celu ochronę ważnych dla policji świadków.

gta 5 download

Główna fabuła GTA V


Po napadzie na bank przenosimy się aż 10 lat do przodu i wtedy rozpoczyna się faktyczna rozgrywka. Michael chce legalnie pracować oraz przestrzegać prawa, jednak przeznaczenie przygotowało dla niego inny los. Przypadkowo poznaje Franklina, który jest trzecim bohaterem. Wspólnie zakładają duet oraz organizują napady, które mają pomóc im się wzbogacić. O wszystkich rzeczach, które dokonali dowiaduje się Trevor i jest mocno zdziwiony, ponieważ był przekonany, że Michael już nie żyje. Początkowo ciężko jest się dogadać całej trójce, ale z czasem pojawia się między nimi chemia i zaczynają tworzyć zgraną drużynę. Poza głównymi bohaterami w grze przewija się duża ilość postaci drugoplanowych oraz niezależnych. Duże znaczenie mają osoby należące do rodzin bohaterów oraz ich przyjaciele. Im dłużej trwa fabuła, tym napady osiągają większą skalę, a rozgrywka staje się coraz ciekawsza.

Misje poboczne

gta 5 pobierz


Wiele osób zadaje sobie pytanie gdzie znaleźć GTA 5 download bez klucza, ponieważ zależy im na rozpoczęciu rozgrywki. Doskonałym rozwiązaniem jest wizyta na stronie pobieraniegier.pl, która umożliwia pobranie całkowicie pełnej wersji gry. Produkcja jest bardzo rozbudowana i zapewnia zabawę nawet na kilkadziesiąt godzin. Wiele zależy od tego jak dużo misji pobocznych będziemy wykonywać. Przejście fabuły głównej doświadczonym graczom powinno zająć około trzydziestu godzin. Jednak gra dostarcza znacznie więcej atrakcji dzięki dostępowi do dodatkowych misji. Warto również zauważyć, że istnieje możliwość internetowej rozgrywki w trybie sieciowym GTA Online. Takie rozwiązanie sprawia, że możemy wziąć udział w grze razem ze swoimi przyjaciółmi i wspólnie robić napady oraz wykonywać misje. Jedynym minusem gry są dość duże wymagania sprzętowe, dlatego przed zakupem należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt.

Wymagania gry


Zalecanym procesorem, przy którym gra powinna działać płynnie jest Intel Cole i5 3470 3.2 Ghz. Oczywiście można spróbować odpalić grę na starszych modułach, jednak nie wszystko może wtedy działać poprawnie. Karta graficzna powinna mieć minimum 2 GB pamięci, a minimalna pamięć RAM to 8 GB. Oczywiście wymagania w dużej mierze zależą od osobistych ustawień graficznych. Jeżeli planujemy korzystać z rozdzielczości 4K to przedstawiony wyżej sprzęt może nie wystarczyć. Sytuacja wygląda podobnie, jeżeli zależy nam na wysokich detalach oraz modach, które oferują grafikę fotorealistyczną. W takich wypadkach trzeba posiadać naprawdę mocny komputer, żeby rozgrywka przebiegała bez żadnych zakłóceń. Należy pamiętać, że do rozgrywki w trybie sieciowym na konsolach trzeba mieć wykupiony abonament. W przypadku PlayStation 4 będzie to abonament PlayStation Plus, natomiast do Xbox360 trzeba wykupić Xbox Live Gold. Na uwagę zasługuje fakt, że do rozgrywki komputerowej przez internet nie jest wymagany zakup dodatkowego abonamentu.

Umiejętności Franklina


Jednym z głównych bohaterów GTA 5 jest Franklin, który jest dwudziestoparoletnim afroamerykaninem. Na codzień przeprowadza windykację samochodów dla znanego dilera narkotyków pochodzącego z Armenii. Cechą charakterystyczną Franklina są jego ogromne ambicje oraz chęć zaistnienia w przestępczym świecie. Właśnie dlatego postanawia współpracować z Trevorem oraz Michaelem. Głównym atutem bohatera jest jego umiejętność kierowania pojazdami. Jest to niezwykle przydatne podczas ucieczek przed policją. W przypadku napadu trzeba jak najszybciej opuścić miejsce zdarzenia, żeby nie zostać wykrytym przez stróżów prawa. Dodatkowo bardzo dobrze radzi sobie z bronią snajperską, dlatego jest bardzo przydatny w drużynie. Franklin posiada również jedną specjalną umiejętność, jaką jest spowolnienie upływu czasu podczas jazdy samochodem.

gta 5 za darmo bez klucza

Atrybuty Michaela


Dzięki temu znacznie łatwiej jest pokonywać ostre zakręty oraz omijać niebezpieczne przeszkody, które nagle pojawiają się na trasie. Jeżeli nie mamy odpowiednich funduszy na zakup gry to GTA 5 pobierz jest dostępne również w internecie. Kolejną główną postacią jest Michael, który ma ponad czterdzieści lat i jest byłym rabusiem. Niefortunny splot wydarzeń sprawił, że był zmuszony podpisać umowę z władzami. Z tego powodu został świadkiem koronnym i zostały zmienione jego dane osobowe. Jego stosunki rodzinne nie układają się za dobrze i dlatego chce wrócić do swojej specjalizacji. Jego główny atut to sprawna organizacja oraz umiejętność planowania napadów. Jednocześnie jest wybitnym strzelcem i świetnie posługuje się bronią palną. Może również spowolnić upływ czasu podczas wymiany ognia. Jest to jego unikalna umiejętność, którą obdarzyli go twórcy. Dzięki temu znacznie łatwiej może namierzyć przeciwnika i go zlikwidować.

Postać Trevora


Ostatnim bohaterem jest Trevor, który nie jest do końca zdrowy psychicznie. Jest byłym pilotem wojskowym, który w niektórych sytuacjach nie umie powstrzymać napadów agresji. Dawniej był przyjacielem Michaela, jednak wybuchł między nimi konflikt i ich stosunki koleżeńskie uległy osłabieniu. Jego najlepszym przyjacielem jest Ron, z którym wspólnie obmyślają liczne teorie spiskowe. Potrafi latać samolotami oraz śmigłowcami, a także pozostałymi maszynami latającymi. Jest to przydatna umiejętność w przypadku misji, w których trzeba szybko opuścić miejsce napadu. Twórcy wyposażyli Trevora w możliwość wejścia w tryb furii. Furia sprawia, że bohater może zadawać znacznie większe obrażenia swoim przeciwnikom. Jednocześnie jego postać jest wtedy bardziej odporna i posiada większą wytrzymałość. Doskonale sprawdza się to podczas walki wręcz. Pasek zdolności bohatera regeneruje się dzięki zabijaniu wrogów oraz przy trafieniu przeciwnika w głowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *