Mafia 2 Download Pobierz Pełna Wersja PC

Mafia 2 Download czyli rozrywka dla każdego. Pobierz pełną wersję Mafia II na PC i zagraj w tą świetną grę, bo warto. Mafia 2 do pobrania oferuje dużo więcej niż podobne gry o tej tematyce.

Mafia 2 Download

Każdy człowiek preferuje odmienne sposoby spędzenia wolnego czasu. Niektórzy angażują się w różnorodne rozrywki na świeżym powietrzu, a inni z kolei wybierają pozostanie w zaciszu domowym. Grupa osób, która woli aktywność fizyczną z pewnością ma wiele pomysłów na swe zajęcia. Często można spotkać ludzi, którzy biegają czy też jeżdżą na rowerze. Takowe rozrywki niosą za sobą szereg pozytywów, takich jak dobra kondycja czy też pozytywny samopoczucie. Jednakże, istnieje grono ludzi, którzy preferują pozostanie w domu. Takie podejście również ma wiele plusów. Spędzanie czasu w domu pozwala na zaangażowanie się w wiele czynności, które na co dzień są niewykonalne. Przykładem może być czytanie ciekawej książki czy też ugotowanie czegoś interesującego. Wielu ludzi decyduje się również na poświęcenie swego czasu na gry komputerowe. Wspomniana rozrywka jest niezwykle sławna. Każdy gracz posiada rozbudowaną bibliotekę gier, w której znajduje się wiele znanych tytułów. Na uwagę zasługuje gra Mafia 2, która zyskała szerokie grono swych fanów.

Pobierz Mafia 2 – opis gry

Mafia 2 jest swoistym sequelem, który stworzony został w 2010 roku. Akcja gry toczy się w latach 40. oraz 50. XX wieku. W fabule gry istnieje wiele nawiązań do sławnego filmu Ojciec Chrzestny, który wyreżyserowany został przez Francisa Forda Coppoli. Głównym bohaterem został Vittorio Antonio Scaletta, zwany Vito.
Opowiedziana w grze historia mafijna składa się z 15 rozdziałów, które bazują na losach weterana II wojny światowej, czyli wspomnianego Vita. Wraz z rozwojem gry, możemy śledzić losy drobnego gangstera, który zdobywał pracę oraz angażował się w porachunki rodziny Falcone. Przyłączenie się do wspomnianej rodziny oznaczało stanie się pełnoprawnym członkiem mafii.

mafia 2 pobierz

Fabuła świata Mafii 2 do pobrania

Pierwsze sceny w grze nawiązują do powrotu głównej postaci ze służby wojskowej w 1946 roku do domu w Empire City. Wspomniana służba była swoistą karą za nieudaną kradzież biżuterii. Podczas aresztowania, Vito dostał propozycję, która była nie do odrzucenia. W zamian za nieodbywanie kary więzienia, główny bohater miał służyć w armii Stanów Zjednoczonych.
Zaraz po powrocie z armii, Vito dowiedział się od swojej siostry, iż jego ojciec po swojej śmierci pozostawił wysokie długi. Vittorio pragnął szybko zdobyć odpowiednie środki finansowe na pokrycie owych zaległości ojca, dlatego też wkroczył na ścieżkę przestępstw oraz kradzieży. Kompanem głównej postaci stał się jego przyjaciel, Joe Barbaro. Vito oraz Joe wykonywali szereg zleceń oferowanych przez różne postacie, które napotykali na swej przestępczej drodze. Zaangażowanie się w świat mafijny doprowadziło do różnorodnych sytuacji, z których główny bohater nie mógł się już wycofać.
Po dokonaniu kilku przestępstw, Vito został zatrzymany oraz trafił do więzienia na 10 lat. Bycie zamkniętym stało się dla Vittorio idealną okazją do uzyskania cennych rad oraz wskazówek, które pomogły mu po wyjściu z więzienia. Jako więzień, Vito nieustanie wdawał się w walki z innymi współwięźniami, dzięki czemu nabył on nie lada doświadczenia w zakresie pokonywania swych przeciwników. Zaraz po opuszczeniu zakładu karnego, główna postać nie próżnowała oraz powróciła do funkcjonowania w świecie mafijnym.

Zalety gry Mafia 2

Jedną z zalet gry jest zdecydowanie otwarty świat, który umożliwia zwiedzanie stworzonego miasta. Empire City bogate jest w ciekawe lokacje, które warto odwiedzić. Na dostępnej mapie widnieją takie miejsca jak lasy, góry czy też morze. Gra nie narzuca obowiązku podążania tylko drogą, którą wyznaczyła fabuła. Zwiedzanie miasta może odbywać się jedynie pieszo lub za pomocą samochodu. Prowadzenie dostępnych w grze aut jest przystępne oraz łatwe. Kradzież naszego przyszłego środka transportu może odbywać się na dwa sposoby, jednym z nich jest wybicie szyby oraz późniejsza ucieczka przed policją. Drugi ze wspomnianych sposobów, to rozszyfrowanie zamka w drzwiach oraz spokojne odjechanie bez zbędnego pościgu. W grze udostępniono wiele modeli aut, które pochodzą z lat 40. oraz 50. XX wieku. Dzięki takiemu podejściu każdy gracz ma wpływ na losy swej głównej postaci.
Druga część gry Mafia zyskała wiele popraw odnośnie stylistyki oraz realizmu. Udoskonalona została między innymi jazda samochodem, która może zakończyć się nawet śmiercią. Poprawione zostały również takie aspekty, jak obrabowywanie barów czy też innych miejsc. Dodatkowo, uczestniczenie w walce zyskało pewną komplikacje, ponieważ każda postać posiada inny poziom trudności, przez co nie jest łatwo każdego pokonać. Podczas obcowania z innymi osobami, czarny humor oraz wulgarne słownictwo są na porządku dziennym.
Do gry Mafia 2 zostały wydane 3 fabularne dodatki, a mianowicie Betrayal of Jimmy, Jimmy’s Vendetta oraz Joe’s Adventures.

Ciekawa ścieżka dźwiękowa

Podczas całej rozgrywki, graczom udostępniona została możliwość wyboru preferowanej przez siebie stacji radiowej. Do dyspozycji są trzy wspomniane stacje, które zawierają ponad 100 utworów stworzonych w latach 40. oraz 50. XX wieku. Pośród autorów piosenek możemy usłyszeć takich, jak Louis Jordan czy też The Andrews Sisters. Wspomniana ścieżka dźwiękowa przypadła do gustu wielu fanom ówczesnej muzyki.

mafia 2 do pobrania

Skąd i jak pobrać Mafia 2

W dzisiejszych czasach odnalezienie konkretnej gry nie sprawia zbyt wielu trudności. Obecnie pośród dostępnych stron internetowych istnieje wiele możliwości ściągnięcia interesującej nas gry. Ciekawą opcją wydaje się być skorzystanie z oferty strony pobieraniegier.pl. Wspomniana strona posiada wiele ciekawych tytułów, które z pewnością spodobają się fanom wirtualnego świata. Odszukanie danego tytułu gry jest niezwykle proste. Wystarczy wyszukać odpowiednie frazy, takie jak Mafia 2 download czy też Mafia 2 pobierz. Owe frazy są równie skuteczne oraz prowadzą do odnalezienia tego czego potrzebujemy. Obecnie niezwykle łatwo odnaleźć grę Mafia 2 do pobrania na pc, dzięki stronom internetowym takim jak nasza – pobieraniegier.pl. Warto pamiętać o tym, iż przed pobraniem danej gry należy zapoznać się z wymogami sprzętowymi, dzięki czemu będziemy pewni, iż gra zainstaluje się bez zbędnych komplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *