Minecraft Download Pełna Wersja

Pobierz Minecraft – download pełnej wersji Minecrafta! Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu.

Gra strategiczna na miarę XXI wieku

Komputery są nam w dzisiejszych czasach bardzo bliskie. Służą nam do pracy i do nauki, ale coraz częściej służą nam też do zabawy. Dzięki nim bez wychodzenia z domu może zapewnić sobie wyjątkową rozrywkę, która wiele nie kosztuje. W obecnej dobie prawie każdy ma dostęp do komputera i Internetu, nic więc dziwnego, że teraz tak popularne są gry komputerowe. Mnogość ich rodzajów pozwala wybrać dla siebie ulubiony rodzaj gry. Do wyboru są gry w typie wyścigów, gry logiczne, grys strategiczne, symulatory prawdziwego życia, gry dla dziewczyn, gry wojenne i wiele innych rodzajów ciekawych gier komputerowych. Można jednak z czystym sumieniem stwierdzić, że to właśnie gry survivalowe, które są niejako połączeniem gier strategicznych i symulacyjnych cieszą się teraz największym zainteresowaniem.

Światowej sławy gra Minecraft na komputer – do pobrania u nas!

Jedną z najbardziej znanych gier survivalowych dzisiejszej doby zdecydowanie jest gra Minecraft. O tej grze słyszał praktycznie każdy i grają w nią wszyscy, zarówno dzieci, jak i młodzież, a nawet osoby dorosłe. Gra ta ma niezwykle ciekawą grafikę, która odróżnia ją od innych podobnych gier tego typu. Można śmiało stwierdzić, że cechą charakterystyczną dla tej gry jest kwadrat i to właśnie ten kształt wiedzie prym w tej grze. Kwadratowy jest tu cały świat, postacie, budynki, zwierzęta, rośliny, dzięki temu każdy od razu tę grę rozpoznaje.

minecraft download pełna wersja

Minecraft download pełna wersja

Minecrafta każdy może sobie ściągnąć na swój własny domowy komputer i grać w tą grę tak często, jak tylko ma na to ochotę. Grę w dosyć prosty sposób można pobrać ze strony internetowej, wystarczy użyć instalatora gry na stronie. Pobieranie trwa bardzo szybko i każdy sobie z nim bez problemu poradzi. Ważną kwestią są jednak minimalne wymagania systemowe komputera, na który chcemy grę pobrać. Podstawowe wymogi systemowe to:

Procesor: Intel Core i3-3210 3.2 GHz / AMD A8-7600 APU 3.1 GHz lub jego popularne odpowiedniki, ale najlepiej będzie działać na procesorze i5-4690 3.5GHz / AMD A10-7800 APU 3.5 GHz
Pamięć RAM: minimum 2 GB, lecz najlepiej by miała 8 GB
Karta graficzna (zintegrowana): Intel HD Graphics 4000 (Ivy Bridge), AMD Radeon R5 (Kaveri) z OpenGL 4.4 lub GeForce 700 lub AMD Radeon Rx 200
Karta graficzna (osobna): Nvidia GeForce 400 lub AMD Radeon HD 7000 z OpenGL 4.4
Miejsce na dysku twardym: 1 GB, 4 GB (rekomendowany dysk SSD)
System operacyjny: Windows 7 i kolejne, gdzie najlepiej będzie gra chodzić na Windows 10 z wersją 64-bitową.

Opis gry komputerowej Minecraft

Gra Minecraft jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Jak już wyżej wspomniano jej cechą charakterystyczną są kwadraty. Zadaniem gracza jest wykreowanie kwadratowego świata od podstaw. Ograniczeniem w tej grze jest tylko wyobraźnia, można założyć, że świat w minecrafcie to wielka piaskownica i możemy w niej zbudować co tylko zechcemy. Zadaniem gracza jest budowanie, burzenie i znowu budowanie budynków, a także tworzenie różnych miejsc na mapie. Dzięki dobrym posunięciom można wyhodować zwierzęta a te z kolei będą nam dostarczały pożywienie konieczne do przetrwania. W minecrafcie w zależności od tego, jaki styl gry wybierzemy, może nas spotkać dosłownie wszystko. Możemy się utopić, spalić, spaść z wysokości, możemy zostać zaatakowani przez zwierzęta, możemy też umrzeć z głodu. Gra ta z pewnością jest bardzo wymagająca i niebyt łatwa, chociaż taka się z początku wydaje. Jeśli nie poświęcimy jej odpowiedniej uwagi wszystko, co osiągnęliśmy, możemy w kilka chwil stracić.

minecraft download

Od czego zacząć grę Minecraft?

Aby móc zacząć przygodę z grą Minecraft, należy oczywiście pobrać grę z Internetu. W tym celu trzeba wejść na naszą stronę www i kliknąć opcję minecraft pobierz lub banner, który wkrótce znajdziecie w tym wpisie. Kiedy już to zrobimy, możemy zacząć swoją przygodę z tą grą. Na początek należy wejść w ustawienia gry i zdecydować o kilku ważnych dla losów gry kwestiach. Na początek należy wybrać wielkość mapy, a także rodzaj gry, jaka nas interesuje. Do wyboru jest gra klasyczna survivalowa – najbardziej stonowana wersja gry, gra hardcore, w której ma się tylko jedno życie (ta wersja jest przeznaczona dla graczy, którzy już mieli do czynienia z minecraftem i nie boją się wielkich wyzwań i silnych emocji) oraz najłatwiejsza gra kreatywna, gdzie można tworzyć świat nie martwiąc się o utratę swojego życia. Po tym wyborze należy jakoś nazwać swój świat. Warto sobie na początek w ustawieniach załączyć bonusową skrzyneczkę, dzięki niej zyska się podstawowe rzeczy niezbędne do budowania świata minecraft. Rozmiar mapy na początku lepiej jest wybrać mały, z czasem można go powiększyć jeśli będziemy mieć taką potrzebę. Ciekawą opcją jest zasianie ziarenka z kodem to wykreowanego już wcześniej przez innych graczy świata minecraft. Dzięki temu zyskuje się wyjątkową mapę, na której świat już istnieje.

W tym świecie o wszystko trzeba zawalczyć i wszystko trzeba samemu stworzyć. Nawet narzędzia potrzebne do pracy, tworzy się poprzez rozbicie kwadratowego drzewa. Dzięki pozyskanym w ten sposób narzędziom można stworzyć swoją pierwszą kryjówkę przed niebezpieczeństwami świata minecraft. Najpierw jednak trzeba pozyskać surowce do stworzenia tej kryjówki. Oczywiście nie można też zapominać o pożywieniu, kiedy ikonki mięsa znikają z naszego paska życia, trzeba jak najszybciej rozejrzeć się za nowym pożywieniem. Odpowiednim pożywieniem w tym świecie są przede wszystkim krowy i świnie, należy je zabić, a następnie upiec ich mięso. Do tego oczywiście będzie potrzebny piecyk i opał, a to także trzeba samemu zbudować. Nie tylko pożywienie jest istotne dla przeżycia, równie istotne jest wysypianie się. Tutaj drzemki grają bardzo ważną rolę, bez odpowiedniej liczby drzemek można nie przeżyć.

Budowle i inne obiekty

Kryjówka jest niezbędnym elementem przetrwania w świecie minecrafta. Początkowo nie warto próbować stworzyć wielką budowlę, bo to zwyczajnie czasochłonne i męczące, na początek można sobie stworzyć zwykłą ziemiankę, a nawet jaskinię. Należy jedynie pamiętać o dobrym oświetleniu tego miejsca, tak by odstraszyć dzikie zwierzęta, pająki czy szkielety, które mogą nas zabić. Bardzo ważną kwestią są drzwi i to nie zależnie od tego czy mieszkamy w jaskini czy w domu. W kryjówce nie może zabraknąć łóżka, a także piecyka, skrzynki na zasoby oraz stołu rzemieślniczego do tworzenia nowych narzędzi i nie tylko. To na początek wystarczy, z czasem można rozbudowywać swoją kryjówkę, budować mury z pozyskanych kamieni, tworzyć wiele pomieszczeń, balkonów, wież widokowych. Wyobraźnia może nas w tym miejscu ponieść całkowicie.

Gra zespołowa

Dużą zaletą tej gry jest to, że można w nią grać samemu w pojedynkę, ale wcale nie jest to koniecznością. Równie dobrze można w nią zagrać w dwie, a nawet trzy czy cztery osoby, bo można stworzyć kilku graczy na jednej planszy. Każdy gracz będzie miał dostęp do tej samej planszy i będzie mógł spotykać innych graczy w takcie różnych prac na mapie. Dzięki grze zespołowej można tworzyć lepsze budynki i lepiej sobie radzić z przeciwnościami losu, które spotykają postacie w tej grze. Jeśli więc chcemy grać ze swoimi kolegami, wystarczy, że ściągniemy minecraft do pobrania z Internetu i już możemy rozpocząć wyjątkową przygodę ze światem minecraft.

minecraft pobierz

Minecraft do pobrania z pobieraniegier.pl

Gra Minecraft od ponad 10 lat wiedzie prym w grach survivalowych i wciąż nie traci na popularności. Nie wiadomo skąd bierze się fenomen tej gry poza tym, że jest ona zdecydowanie inna od wszystkich. Pozwala popuszczać wodze wyobraźni, rozwijać się kreatywnie, myśleć strategicznie, angażować się w grę całym sercem. Ta gra nie ma wymogów wiekowych każdy może w nią grać, warto więc ją pobrać z Internetu i zbudować swój wyjątkowy, kwadratowy świat od podstaw. Przy tej grze można się świetnie bawić, można tworzyć i niszczyć bez żadnych konsekwencji. Im więcej uwagi się poświęci tej grze, tym więcej się w niej osiągnie. Mapy można sobie zapisywać i do nich wracać kiedy tylko ma się na to ochotę. Warto od czasu do czasu zrobić standardową aktualizację gry, by działała ona jeszcze sprawniej i miała nam więcej do zaoferowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *