My Summer Car Download Pełna Wersja

Szukasz downloadu pełnej wersji My Summer Car? Trafiłeś perfekcyjnie! Pobierz My Summer Car już teraz i ciesz się grą.

Gry komputerowe zapewniają wyjątkową rozrywkę. Są to gry bardzo różnorodne, które spełniają wielorakie oczekiwania. W gry mogą grać dziewczyny i chłopaki, gracze w każdym wieku. Dzięki nim można się odprężyć, zrelaksować i po prostu dobrze bawić. Dużą popularnością cieszą się obecnie gry, przy których trzeba nieźle pokombinować. Są to tak zwane gry strategiczne i symulatory. To właśnie te gry mają najwięcej do zaoferowania pod względem kreatywności, myślenia, puszczania wodzy fantazji. Warto się takim grom bliżej przyjrzeć i te najpopularniejsze pobrać na swój komputer.

My summer car download

Jedną z ciekawszych gier w typie symulatorów komputerowych jest gra My summer Car. Ta gra jak sama nazwa wskazuje stworzona została z myślą o miłośnikach motoryzacji, którzy lubią tą właśnie tematykę. My summer car można sobie pobrać z Internetu, nie jest to w żaden sposób skomplikowane. Jeśli ktoś nie wie jak pobrać my summer car z Internetu, to pomoże mu w tym prosty instruktaż zamieszczony na stronie internetowej. Aby pobrać tą grę, nasz komputer musi spełniać minimalne wymagania sprzętowe, do których przede wszystkim należy:

System operacyjny: minimum Windows 7 64-bit, ale lepiej gdy będzie to 8 lub 10.
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 650 Ti, może być także jej popularny odpowiednik AMD
Procesor: dwurdzeniowy 3 Ghz
Pamięć RAM: 4 GB, ale lepiej jeśli będzie większa, wtedy gra będzie lepiej działać
HDD: minimum 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

my summer car download

Opis gry My summer car

Gra My summer car to gra w typie symulatora. Gra przenosi nas do Finlandii w latach 90 tych. Zadaniem gracza jest przede wszystkim zbudowanie samochodu od podstaw, a raczej wyremontowanie starego, zniszczonego samochodu ojca postaci. Gra jest bardzo realistyczna, dlatego nie jest ona przeznaczona dla osób, które kompletnie się nie znają na motoryzacji. Budowanie samochodu rozpoczyna się od zbudowania jego najważniejszych części takich jak silnik, układ hamulcowy, układ kierowniczy. Na samym końcu dba się o wygląd zewnętrzny i zewnętrzny pojazdu. Jeśli pominiemy przy budowaniu jakąś część albo o niej zapomnimy, nasz samochód nie będzie jeździł. To jaki styl będzie miał samochód, który zbudujemy zależy już tylko od nas. Może to być samochód sportowy, z głośną dudniącą muzyką, może to też być samochód wyścigowy, który będzie osiągał wysoką szybkość na drogach i będzie brał udział w wyścigach samochodowych na pieniądze. To, jaki samochód wybierzemy przeniesienie się także na nasze zarobki, na przykład w wyścigach samochodowych można zarobić bardzo dużo i wykorzystać później te pieniądze na usprawnienie samochodu.

Zbudowanie samochodu to zaledwie pierwsza część tej gry symulacyjnej. Po jego prawidłowym złożeniu należy zadbać o swoją postać kierowcy pojazdu. Postać ta musi jeść i pić, a także odpoczywać by nabrać energii. Jego głównym napojem jest piwo a posiłkiem grillowane kiełbaski. Kierowca powinien zarabiać na utrzymanie wozu, może to robić na wiele różnych sposobów. Postać kierowcy jest w tej grze bardzo wiernie odzwierciedlona do tego stopnia, że jest ona w stanie pokazywać wulgarne gesty. Kierowca może być dobry lub zły, w zależności od naszych ustawień gracza. Nie zawsze musi on działać zgodnie z prawem i stosować się do zasad. W ten sposób gra staje się o wiele ciekawsza, gdy postać w grze musi uważać na stróżów prawa. Postać ta może pracować, wykonując różne zlecenia dla okolicznych mieszkańców, ale może też wypoczywać i się relaksować. Realne życie jest w tej grze dobrze odzwierciedlone.

Nieustanne dbanie o samochód

Celów tej gry jest kilka, ale najważniejszy jest tu samochód. Powinien on zawsze dobrze się prezentować, trzeba dbać o naprawę jego usterek, o ulepszanie jego wyglądu, o dbanie o czystość pojazdu. Zepsute części należy wyrzucić i zamówić nowe części na ich miejsce. Auto, które nie będzie spełniać wymogów technicznych, będzie zepsute, przy standardowej kontroli straci dowód rejestracyjny i nie będzie można nim jeździć w grze. Dlatego należy pilnować by auto sprawnie działało się nie psuło. Warto zainwestować także w podrasowanie samochodu i nadanie mu nowego koloru, napisu czy grafiki. Także o wnętrze pojazdu trzeba zadbać w odpowiedni sposób. Oczywiście nie trzeba pozostawać w grze na tylko jednym samochodzie. Równie dobrze można zakupić części do kolejnego pojazdu i złożyć go od nowa. Trzeba jednak pamiętać o tym, że to kosztuje.

My summer car w pełnej wersji do pobrania

my summer car pobierz

Gra komputerowa My summer car, wzbudza wiele emocji, więc opłaca się ją ściągnąć na swój komputer. Dzięki temu będziemy mogli w nią grać o dowolnej porze dnia i nocy. Gra nie jest trudna pod warunkiem, że znamy się na motoryzacji, bo auto, które musimy złożyć ma setki części, więc jeśli ktoś się na tym nie zna to będzie miał problem ze złożeniem pojazdu. Klimat tej gry jest utrzymany w lekkiej, humorystycznej tonacji, dzięki temu gra odpręża i pozwala dobrze się przy niej bawić. Gra nie ma żadnych ograniczeń czasowych, przez to wszystkie czynności można wykonywać w dowolnym czasie i przez określony czas. To pozwala na dużą swobodę ruchów gracza.

Postać gracza jest realistyczna i jest też śmiertelna, o czym należy pamiętać. Śmierć w grze jest ostateczna, należy więc dbać o swoją postać w grze, by nie spotkało jej nic złego. Gracz może swobodnie przemierzać świat w grze, jednak w różnych miejscach czekają różne niebezpieczeństwa. Postać może zginąć w zbyt ryzykownym wyścigu samochodowym, może zostać zaatakowana przez pszczoły albo umrzeć pod wpływem zbyt wielkiego stresu. Jak więc widać postać ta jest dosyć krucha i trzeba się o nią troszczyć.

Gra w postaci symulatora prawdziwego życia nigdy się nie znudzi, bo może się w niej wszystko zdarzyć. Jest nieprzewidywalna a przez to bardzo ciekawa, nic więc dziwnego, że tego typu gry są obecnie bardzo popularne. Każdy, kto lubi kreować nowe życie, powinien pobrać sobie z Internetu grę dla miłośników klimatów motoryzacyjnych My summer car, bo z pewnością gra ta dostarczy mu prawdziwych wrażeń i zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *