Need For Speed Carbon Download Pełna Wersja Pobierz

Need For Speed Carbon Download czyli pobierz NFS Carbon PL w pełnej wersji na PC. Gwarantujemy szybkie i bezpieczne pobieranie gry!

Need for Speed Carbon Download

Need for Speed Carbon to kolejna część jednej z najpopularniejszych gier wyścigowych, która odbiła się szerokim echem w popkulturze. Jest to cykl gier zręcznościowo-wyścigowych, który został zapoczątkowany w 1995 roku.

Fabuła rozgrywki


Need for Speed Carbon download jest dostępny w pełnej wersji na stronie pobieraniegier.pl. W internecie można znaleźć wiele stron, które oferują darmowe wersje popularnych produkcji, jednak nie wszystkie są sprawdzone, a na wielu znajdują się wirusy. Gracz wciela się w bohatera, który jest znany fanom serii już z poprzednich części. Postanawia wrócić w rodzinne strony, ale okazuje się, że wrogie gangi przejęły całkowitą kontrolę na ulicznymi wyścigami, które były organizowane w jego mieście. Najwierniejsi fani na pewno zauważą wiele nawiązań do Need for Speed: Most Wanted oraz pozostałych części. Stróże prawa są niezwykle aktywni, dlatego lepiej ich unikać, jeżeli nie chcemy sobie narobić problemów.

Pełna Wersja NFS Carbon Download po polsku


Najważniejsze: Need For Speed Carbon Download z naszej strony jest po polsku w pełnej werjsi! Na uwagę zasługuje również możliwość wykonania tuningu maszyn. Dzięki temu możemy znacznie zwiększyć osiągi auta i tym samym zwiększyć swoją szansę na zwycięstwo w wyścigach. Twórcy zdecydowali się wprowadzić również nowe elementy, takie jak wyścigi w kanionach oraz opcja prowadzenia własnej drużyny. Oczywiście najlepiej gra się na specjalnym sprzęcie złożonym z kierownicy oraz skrzyni biegów, ale rozgrywka na padach lub klawiaturze jest także bardzo ciekawa. NFS Carbon download jest w języku polskim, dlatego wystarczy wejść na stronę i pobrać plik. Następnie pobierana jest pełna wersja gry, która nie wymaga żadnego dodatkowego klucza oraz aktualizacji. Kilka minut po pobraniu gra powinna być gotowa do włączenia. Na uwagę zasługuje bardzo rozbudowana kariera, która zapewnia graczom kilkaset godzin ciągłej zabawy. Wcielamy się w tego samego bohatera, który był dostępny w Need for Speed: Most Wanted.

Główny cel


Głównym celem gracza jest wygrywanie wyścigów oraz przejmowanie kolejnych sektorów, które znajdują się w mieście. Wszystkie postępy w grze urozmaicane są scenkami przerywnikowymi, w których występują prawdziwi aktorzy. Twórcy zdecydowali się wprowadzić znacznie większą powierzchnię niż teren, który mieliśmy do dyspozycji w poprzednich częściach. Główną zaletą jest możliwość dowolnego poruszania się po mieście. Żeby przejąć kontrolę nad określonym sektorem w mieście musimy pokonać drużynę składającą się z wrogo nastawionych osób. W tym celu należy stworzyć, a następnie poprowadzić własny team do zwycięstwa. Na uwagę zasługuje fakt, że w skład drużyny mogą wchodzić zarówno kierowcy jak i mechanicy, a nawet inżynierowie. Wszystkie osoby zatrudnione przez gracza posiadają określone umiejętności, które przydają się podczas rozgrywki. To właśnie podczas prawdziwego wyścigu będziemy mieli okazję skorzystać ze specjalnych zdolności członków drużyny.

need for speed carbon download pełna wersja po polsku

Rozgrywka multiplayer w NFS Carbon do pobrania


Przyjaciele z teamu mogą przykładowo zablokować wybranych przeciwników, dzięki czemu gracz ma większe szanse na wygranie wyścigu. Jeżeli uda nam się pokonać wszystkich, którzy okupują sektor to możemy następnie rywalizować w wyścigu głównym, w którym bierze udział czołowy zawodnik. Wszystkie główne wyścigi rozgrywają się w kanionach, które były niedostępne w poprzednich częściach gry. Warto zwrócić uwagę, że zawody są zorganizowane dość nietypowo. W przypadku pierwszego wyścigu musimy podążać za wrogim autem. Otrzymujemy za to punkty, które są wyliczane na podstawie odległości między wozami. Z kolei w drugim wyścigu musimy utrzymywać przez całą trasę przewagę nad przeciwnikiem. Utrata prowadzenia nawet na sekundę skutkuje przegraną i zmusza nas do kolejnego podejścia. W grze jest dostępnych aż 60 pojazdów, które zostały podzielone na trzy klasy. Są to kolejno tuner, muscle oraz exotic. Wszystkie klasy różnią się między sobą i przeznaczone są do innych typów wyścigów. W przypadku prostych odcinków drogi najlepiej sprawdzają się samochody z grupy muscle.

Rodzaje maszyn


Maszyny typu tuner zdecydowanie lepiej odnajdują się na zakrętach oraz wymagających trasach, jednak są w stanie rozwinąć również mniejszą prędkość. Wszystkie maszyny możemy modyfikować według własnych preferencji. Zmianie mogą ulec zarówno aspekty wizualne jak i mechaniczne, dzięki czemu nawet z przeciętnego pojazdu można stworzyć naprawdę mocny samochód. Twórcy wprowadzili moduł Autosculpt, który umożliwia osobiste modelowanie elementów nadwozia. Dzięki temu rozwiązaniu można stworzyć oryginalny oraz niepowtarzalny pojazd. Need for Speed Carbon pobierz ze strony pobieraniegier.pl i bierz udział w ulicznych wyścigach samochodowych. Tak samo jak w każdej poprzedniej części Need for Speed główną atrakcją są ucieczki przed policją. Sztuczna inteligencja stoi tym razem jednak na wyższym poziomie, dlatego trzeba bardziej się postarać, żeby skutecznie zgubić pościg. Wprowadzony został również typ drifting, który nie był dostępny w Need for Speed Most Wanted. Grafika stoi również na bardzo wysokim poziomie i zachwyca graczy ilością dostępnych szczegółów. Wśród znanych aktorów będących w scenkach przerywnikowych występują między innymi Shaw Madson oraz Emmanuelle Vaugier.

Pobierz NFS Carbon

need for speed carbon pobierz


Sam układ głównego menu nie zmienił się zbytnio, ale została zaimplementowana modyfikacja barw. Miejsca wyglądają znacznie bardziej kolorowo w stosunku do poprzednich części. Niestety luksusowe modele samochodów są dostępne jedynie na trasie niektórych wyścigów. Warto zwrócić uwagę, że auta z tej samej grupy różnią się między sobą prędkością oraz przyspieszeniem. Model jazdy został znacznie uproszczony, dlatego dobrym pomysłem jest zwiększenie poziomu trudności już na samym początku. Tak jak w poprzednich częściach gracz może korzystać ze specjalnych skrótów, które ułatwiają wyprzedzanie przeciwników. Warto jednak korzystać z nich w przemyślany sposób, ponieważ nie wszystkie okazują się tak przydatne jak mogłoby się to wydawać. Gracz może samodzielnie dobrać zarówno przedni, jak i tylny zderzak. Szerokie możliwości modyfikacji pojazdów dają duże pole do popisu graczom. Możemy rywalizować w zwykłych wyścigach, sprintach, próbach prędkości, a także w driftach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *