The Sims 2 Download PC Bez Klucza

Jesteś tu, bo szukasz The Sims 2 do pobrania bez klucza? Świetnie. Nasz instalator The Sims 2 Download ekspresowo poprowadzi Cie do samego grania.

Najlepiej sprzedająca się gra w historii – poznaj The Sims!

Branża gier komputerowych jest bardzo rozbudowana. Ciekawych tytułów jest wiele, sposoby rozgrywki istnieją przeróżne. W tym gąszczu produktów od czasu do czasu pojawiają się bestsellery. Przechodzą do historii gier komputerowych z epitetem “kultowy”. Tak też jest z serią gier The Sims od Electronic Arts. Pomijając The Sims 4 do pobrania na naszej stronie jest to chyba druga najlepsza część Simsów – a przynajmniej, subiektywnie dla nas.

sims 2 download

The Sims 2 do pobrania – Gra wszechczasów?


Społeczność graczy z reguły jest kojarzona z męską częścią populacji, z kolei seria gier the sims z żeńską. Jest to ciekawe skojarzenie, dlatego że mamy do czynienia z prawdziwie kultową grą. The sims od momentu wydania sprzedały się w ponad szesnastu milionach kopiach, to rekord wszechczasów. Panie raczej nie zrobiły tego same. Czemu simsy zawdzięczają ten sukces?

Mówi się, że początkowo gry z tej serii miały opierać się tylko na tworzeniu obiektów. W grze mamy od czynienia z niezwykle rozbudowanym systemem tworzenia budynków i otoczenia. Dopiero później ktoś wpadł na pomysł umieszczenia tam ludzi, którzy mogą w wybudowanym domu zamieszkać. Jeśli to prawda, to był to strzał w dziesiątkę. The sims to gra symulacyjna, w której można kontrolować ludzi, nazywanych simami i kształtować ich życie.

The Sims 2 bez klucza – Najlepsza z najlepszych?


Do tej pory, na rynku pojawiła się już czwarta osłona tej kultowej serii. Przez te wszystkie lata gra przeszła spore przemiany, lecz głównym faworytem do miana najlepszej wersji jest druga część The Sims. Swoją drogą, zapraszamy do przejrzenia The Sims 4 Download – być może również będziecie chcieli zagrać.

the sims 2 download

The Sims 2 zrobiło prawdziwą furorę, przede wszystkim przejściem z dwu do trzecio wymiarowej rozgrywki. Zmian było naprawdę sporo, do drugiej części wydano także więcej dodatków niż do pierwszej.
Czym są ów dodatki? To dodatkowa zawartość wzbogacająca rozgrywkę na różne sposoby. The Sims 2 posiada dodatki takie jak popularne Zwierzaki, które wprowadzają do gry czworonogów. Można je adoptować i wcielić do życia naszej rodziny, a nawet stać się… wilkołakiem! Innym wzbogaceniem są Cztery Pory Roku, które rzecz jasna wnoszą do gry zmieniające się pory roku. Zmieniają się one w zależności od otoczenia, ale ogólnie do wybory są wszystkie cztery. Każda z nich ma dla siebie coś charakterystycznego i wnosi do gry dodatkowe opcje. Na przykład simowie poprzez zajmowanie się ogrodem i uprawą roślin mogą stać się simoroślami! W simowym świecie jest kilka nietypowych rzeczy. Pozostałe dodatki to Czas Wolny, Na studiach, Nocne Życie, Własny Biznes, Podróże i Osiedlowe Życie.

Właśnie The Sims 2 są uważane za najlepszą część tej serii, mimo że już 3 wersja oferuje rozgrywkę w otwartym świecie, co nie wymaga tak częstego oglądania ekranu ładowania. Zatem czy jest coś jeszcze poza samą mechaniką i dodatkami, co decyduje o nie gasnącej popularności dwójki? Z pewnością dotyczy to wymagań systemowych. The Sims 2 zostały wyprodukowane w 2005 roku! Zatem większość komputerów, nawet tych nieprzeznaczonych do gamingu, powinno bez problemu poradzić sobie z tą grą. Jest to atut nie do przeskoczenia.

Era gier elektronicznych


Od powstania pierwszej części The Sims minęło bardzo dużo czasu. W branży informatycznej nastąpił duży rozwój i wiele zmian, nie ominęło to gier komputerowych. The Sims 2 jeszcze w całości były sprzedawane i kupowane w wersji pudełkowej, czyli nagrane na płytach CD. Obecnie już prawie nikt nie kupuje gier na płytach. Wszystko znajduje się na różnych platformach. Jedną z najpopularniejszych jest steam, simsy orginalnie podlegają pod Origin. Kupując teraz nową grę, gracz otrzymuje kod do jej pobrania i tyle. W niektórych przypadkach, co jest bardzo ważne dla kolekcjonerów, można zamówić wersję pudełkową, ale wtedy nie znajdziemy w środku płyty, lecz właśnie karteczkę z kodem. Zmiana ta ma wiele podstaw. Przede wszystkim najnowsze laptopy już nawet nie mają fabrycznie zamontowanej stacji dysków. Jeżeli chcemy użyć płyty, musimy zakupić zewnętrzną stację dysków. Po drugie, większość gier w mniejszym lub większym stopniu pozwala na grę online. Wiąże się to z koniecznością ściągania aktualizacji raz na jakiś czas, co i tak trzeba robić za pomocą Internetu.

the sims 2 pobierz

Wielu z was za pewno pomyślało, że by zdobyć tą kultową, drugą część The Sims wystarczy zajrzeć na odpowiednią platformę i pobrać. Otóż nie. Kilka lat temu Origin udostępniło całą kolekcję THE SIMS 2 za darmo. Można było ją ściągnąć z platformy za pomocą kodu I LOVE SIMS. Po tym czasie gra została wycofana ze sprzedaży. Mówi się, że jeżeli trafi się na odpowiedniego konsultanta amerykańskiego to może udostępnić on jeszcze tę grę, ale doświadczenia ludzi są różne. Inną opcją jest próba odkupienia wersji pudełkowej od kogoś, kto chciałby ją sprzedać. Jednak można mocno przepłacić i pamiętajmy, że płyty CD mają to do siebie, że się zużywają, co jest ich kolejną wadą.
Najlepszym wyborem jest pobranie simsów z dobrej strony. Simsy 2 do pobrania możecie znaleźć na naszej stronie pobieraniegier.pl.

The Sims 2 download z pobieraniegier.pl


Na naszej stronie znajdziesz wiele kultowych gry, które przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Wystarczy, że odnajdziesz interesujący Cię tytuł i ściągnąć na swój komputer. The Sims 2 pobierz z pomocą naszego instalatora. Pomoże Ci przejść przez każdy etap instalacji w sposób bezpieczny, co jest szczególnie pomocne osobom nie czującym się pewnie sam na sam z komputerem. Jest to najlepsza droga do zdobycia ten wciągającej gry

Polecamy obejrzeć kilka filmików pokazujących rozgrywkę jeżeli wciąż nie jesteście pewni, czy The Sims to gra dla was. Tylko ostrzegamy, że teoretycznie gra może trwać w nieskończoność, więc zarezerwujcie sobie trochę czasu, bo z pewnością nie łatwo będzie się oderwać! Na początku w The Sims 2 mamy do wyboru kilka lokacji. Podstawowe z nich to Miłowo, Dziwnowo i Werona. Otoczenia te mają już swoje rodziny i związki między nimi, które możesz rozwinąć jak tylko Ci się podoba! Rzecz jasna, w tej grze możesz kontrolować wszystko, dlatego gracze mają możliwość stworzenia swojego otoczenia z własną historią.
The Sims 2 to idealna odskocznia od natłoku codziennych zmartwień i świetny pomysł na relaks, dla osób które lubią tę formę wypoczynku. Dołącz do społeczności fanów The Sims 2!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *