The Sims 3 Download Pobierz PC Bez Klucza

The Sims 3 pobierz za darmo – pełna wersja!

Kultowa seria gier The Sims podbiła serca milinów graczy na całym świecie. Niewątpliwie ma ona swój urok, który stale przyciąga do niej nowych ,,simsomaniaków”. Przekonaj się o tym na własnej skórze i wejdź do świata The Sims 3 już dziś!
The Sims 3 pobierz za darmo z jakiegokolwiek źródła i rozpocznij zabawę!

the sims 3 download

Czym jest gra The Sims 3?

The Sims 3 to trzecia część najpopularniejszej serii gier symulacyjnych na świecie. Została wydana 2 czerwca 2009 roku. Polega na tworzeniu Sima lub całej rodziny Simów, zaczynając od małych dzieci, a kończąc na emerytach. Możemy zadecydować o każdym elemencie wyglądu naszych postaci. Decydujemy o podstawowych kwestiach jak fryzura, kolor włosów i oczu, figura, elementy garderoby, itp. Możemy również zadecydować o bardziej szczegółowych cechach wyglądu, jak kształt i wielkość oczu, ust, nosa, itd. Mamy wpływ na praktycznie każdy element wyglądu Simów i możemy dostosować go do naszych indywidualnych preferencji. Możemy również stworzyć Sima podobnego do nas samych, do znanej osoby lub np. naszego sąsiada 😉

Ponadto, dobieramy Simom specjalne cechy, dzięki którym mają swój indywidualny charakter. Każdemu Simowi należy wybrać aspirację życiową, czyli cel, do którego będzie dążyć. Aspiracja może dotyczyć m.in. stworzenia dużej rodziny, romansowania, czy też zdobycia bogactwa, jak i wiele innych.

Po stworzeniu upragnionej rodzinki możemy wprowadzić ją do gotowego domu lub wybudować własny. Pomoże nam w tym rozbudowany system tworzenia, dzięki któremu dopracujemy każdy szczegół naszego nowego gniazdka. W The Sims 3 pojawia się możliwość dopasowania koloru rzeczy, jak i jej materiału czy wzoru, dzięki specjalnemu narzędziu edycji. Gracz ma teraz nieograniczone możliwości dopasowania wystroju wnętrz.

the sims 3 pobierz

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę, to nowością jest postęp historii. Od teraz Simowie, którymi nie gramy (np. sąsiedzi naszych Simów czy NPC) toczą swoje własne życie. Oznacza to, że mogą oni brać śluby, przeprowadzać się, rodzić dzieci, itp. To wszystko dzieje się teraz bez konieczności udziału gracza, dzięki czemu rozgrywka wydaje się być bardziej realistyczna. Możemy również włączyć opcję, starzenie się Simów”, dzięki czemu nasi sąsiedzi nie pozostaną wiecznie młodzi, jak to bywało w poprzednich częściach gry.

The Sims 3 download – jakie jeszcze nowości czekają na gracza?

Trzecia część ,,Simsów” wprowadziła do świata gry wiele nowych udogodnień. Mianowicie, twórcy udostępnili graczom otwarty świat. Nadszedł koniec ekranów ładowania – teraz wszędzie dostaniesz się razem ze swoim Simem, stale obserwując jego podróż. Dodatkowo Sim może poruszać się po świecie praktycznie bez ograniczeń, podczas gdy w poprzednich częściach miał do dyspozycji jedynie teren parceli, na której przebywał. Czyż nie brzmi to wspaniale?

To nie koniec niespodzianek. W grze The Sims 3 pojawiają się samochody, które są dostępne dla graczy już od podstawowej wersji gry. Pierwszy raz w serii The Sims możemy towarzyszyć naszemu Simowi w podróży, a nie jedynie obserwować jak znika poza granicami parceli. Ponadto, w The Sims 3 pojawiają się rowery, którymi mogą się przemieszczać wszystkie grupy wiekowe od dzieci wzwyż. Rowerem można również dotrzeć w każde miejsce miasteczka.

W The Sims 3 pojawia się 6 głównych potrzeb Simów – głód, pęcherz, energia, towarzystwo, higiena, zabawa. Usunięta została potrzeba komfortu i wystroju, które występowały w poprzednich częściach gry. Ponadto, twórcy pozbyli się pragnień i obaw znanych z The Sims 2, a zamiast nich dodali do gry pojawiające się chwilowe potrzeby Simów, za których spełnienie otrzymują punkty szczęścia życiowego. Punkty te przyczyniają się do zmiany nastroju Sima. Przemieniają się one w tzw. nastrójniki, które informują co wpłynęło na nastrój Sima i jak długo potrwa jego zadowolenie lub inny stan emocjonalny. Nastrójniki dotyczą nie tylko wydarzeń, ale również potrzeb fizycznych, np. gdy Sim będzie głodny, to nastrójnik okaże jego niezadowolenie i jego czas trwania.

Zdobyte punkty szczęścia życiowego możemy wymienić na nagrody, takie jak specjalne przedmioty czy dodatkowe cechy simów, niedostępne w panelu tworzenia. Takie nagrody to, np. lewitujące łóżko, eliksir młodości, czy stalowy pęcherz.

The Sims 3 pobierz – co ciekawego w rozgrywce?

Jednym z największych plusów The Sims 3 jest możliwość odwiedzania innych rodzin. Nasz Sim może teraz wybrać się do sąsiadów, a nawet do znajomych mieszkających na drugim końcu miasta. Wystarczy wybrać opcję ,,podejdź tu” pod interesującym nas domem, a Sim automatycznie wyruszy do niego pieszo, samochodem lub nawet rowerem. Następnie zapuka do drzwi sąsiadów, a gdy jakiś Sim nam otworzy, mamy do dyspozycji cały jego dom.

the sims 3 download bez klucza

Po raz pierwszy w serii The Sims możemy kolekcjonować różne obiekty, które są porozrzucane po okolicy. W naszej kolekcji mogą znaleźć się owady, skały kosmiczne, metale, kamienie, czy nasiona. Każde z nich ma określoną wartość. Zebrane obiekty możemy sprzedać lub wykonać z nimi specjalne interakcje.

The Sims 3 bez klucza – pobierz już dziś!

The Sims 3 to z pewnością wyjątkowa gra, która zapewnia wiele godzin wspaniałej rozgrywki. Dzięki wielu nowym możliwościom i interakcjom, możesz stworzyć swoje własne simowe historie. Podstawowa wersja gry zapewnia wiele wrażeń, szczególnie ze względu na otwarty świat, który jest innowacją w serii The Sims.

The Sims 3 nie jest najnowszą grą, gdyż od jej premiery minęło już kilkanaście lat. Jednakże, ciągle jest na topie i wielu graczy uważa, że to najlepsza część z całej serii. Warto zagrać w The Sims 3 i przekonać się o jej niesamowitym uroku.

Pobierz pełną wersję gry The Sims 3 z naszej zaufanej strony. Gra jest całkowicie darmowa i nie ma konieczności posiadania klucza. Dzięki naszym sprawdzonym stronom, proces pobierania i instalacji jest bardzo prosty. Wystarczy, że klikniesz w baner poniżej i dostosujesz się do podanych instrukcji. Wystarczy kilka kliknięć i możesz cieszyć się grą! The Sims 3 czeka na Ciebie!

Sprawdź również inne gry, jakie oferujemy na naszej stronie.

Miłego grania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *