The Sims 4 – Pobierz Pełna wersja Download PC

Jesteś tu, bo chcesz pobrać The Sims 4 – zgadza się? Trafiłeś we właściwie miejsce 🙂 Nasz instalator The Sims 4 Download poprowadzi Cie od początku do końca, nie musisz więc martwić się formalnościami.

Pobierz The Sims 4

Jest więc w co grać. No zatem do rzeczy! Pobierz The Sims 4 Deluxe Edition i ciesz się grą już dziś. Można zrobić też download torrent, ale wolimy się w to nie bawić, a dać Wam czystą instalkę!

the sims 4 pobierz

Zawartość świadcząca o “Deluxe Edition” :

Zawartość główna Deluxe Edition (Dodatki):
 The Sims 4: Zestaw Świąteczny
 The Sims 4: Ucieczka w Plener
 The Sims 4: Witaj w pracy
 The Sims 4: Dzień w Spa
 The Sims 4: Spotkajmy się
 The Sims 4: Zjedzmy na mieście
 The Sims 4: Mieście życie
 The Sims 4: Wampiry
 The Sims 4: Być rodzicem
 The Sims 4: Psy i koty
 The Sims 4: Przygoda w dżungli
 The Sims 4: Cztery pory roku
 The Sims 4: Zostań gwiazdą
 The Sims 4: StrangerVille

 The Sims 4: Wyspiarskie życie
 The Sims 4: Kraina Magii
 The Sims 4: Uniwersytet
The Sims 4: Życie Eko

Zawartość dodatkowa (Akcesoria):
 The Sims 4: Wytworne Przyjęcie
 The Sims 4: Perfekcyjne Patio
 The Sims 4: Kuchnia na Wypasie
 The Sims 4: Upiorności
 The Sims 4: Kino Domowe
 The Sims 4: Romantyczny ogród
 The Sims 4: Pokój dzieciaków
 The Sims 4: Zabawa na podwórku
 The Sims 4: Styl dawnych lat
 The Sims 4: Wieczór na kręgielni
 The Sims 4: Fitness
 The Sims 4: Małe dzieci
 The Sims 4: Wielkie pranie
 The Sims 4: Mój pierwszy zwierzak
 The Sims 4: Moschino Stuff
 The Sims 4: Kompaktowe Wnętrza

The Sims 4 – Opis Gry

Nie ma chyba żadnego miłośnika gier, który nie słyszałby o The Sims. To produkcja, która z miejsca stała się hitem, dochowując się nie tylko aż czterech kolejnych odsłon, ale i kilkudziesięciu dodatków… do każdej z nich. Najpopularniejszą i zdecydowanie najczęściej wymienianą w branży jest oczywiście The Sims 4 i wszystkie dodatki, download których możliwy jest teraz bardzo łatwo z naszą pomocą.

Symulowanie prawdziwego życia

Co ciekawego może być w grze, która polega na graniu „w życie”? Chodzenie do pracy, szkoły, codzienne potrzeby, zażywanie rozrywki i towarzyskich spotkań to normalność, którą większość osób ma w swoim własnym życiu. A jednak The Sims 4 wszystkie dodatki i akcesoria to gra, która zdobyła olbrzymią popularność, chociaż bazuje właśnie na takich podstawach. Powodem tego fenomenu może być całkiem proste wytłumaczenie: w grze szukamy odskoczni od prawdziwego świata i próbujemy wykreować taki, do którego sami nie mamy dostępu. Simy mogą być prawnikami, lekarzami, projektantami sztuki, ale też hydraulikami, sprzedawcami albo operatorami koparek. Scenariusze, jakie otwierają się w The Sims 4 – download bez klucza możecie zacząć już teraz – są naprawdę różnorodne.

Budowanie domów

Grę można podzielić na dwa etapy. Pierwszy to budowanie domu, który stanowi ważną część The Sims 4. Pobierz zresztą instalkę już teraz i samemu się o tym przekonaj. Planuje się zarówno wygląd zewnętrzny, kształt ścian, dachu, rozkład pomieszczeń, jak i mebluje wszystko w środku. Aby było realnie, nie ma się nieograniczonego budżetu. Jeśli chce się coś dobudować, zmienić albo wyremontować, należy najpierw zarobić pieniądze w The Sims 4 ze wszystkimi dodatkami. A download całej gry oferujemy wam bez żadnych haczyków. Grę The Sims 4 pobierz z bezpiecznego źródła, zamiast ryzykować. Nasz download na pc jest bezpieczny i regularnie sprawdzany.

Sterowanie postaciami

Drugi etap w The Sims 4 ISO jest już bieżąca gra Simami i sterowanie ich karierami. Słowem – trzeba każdą z utworzonych postaci nakarmić i czymś zająć, dbając oczywiście o ich potrzeby. Identycznie jak w codziennym życiu, chociaż tutaj czas płynie zupełnie inaczej. Można go też przyśpieszać i spowalniać, dzięki czemu gra nie staje się monotonna i przewidywalna. Karierę każdej postaci można zaplanować w dowolny sposób – awansować go w pracy albo uczynić bezrobotnym.

The Sims 4 pełna wersja – download PL od ręki

Zaciekawiony? W takim razie nie czekaj, aż producent wypuści kolejnych kilka dodatków. Już teraz możesz szybko pobrać The Sims 4 dodatki za darmo, download gry której oferujemy w polskiej wersji i bez żadnych błędów archiwów i rozpakowywanych plików. Nasze wstawki są sprawdzone zarówno pod kątem technicznym (zero uszkodzonych folderów), jak i bezpieczeństwa (gwarancja czystej instalki bez wirusów). Polska wersja językowa sprawia, że w Simsy grać mogą też najmłodsi, dla których tai symulator życia może być też ciekawą formą nauki oraz… odpowiedzialności.

Wersja podstawowa czy z dodatkami?

Zdecydowanie o wiele lepsza i ciekawsza jest gra z dodatkami, bo umożliwia graczom szersze rozbudowywanie karier Simów. Daje też przede wszystkim większe możliwości związane z budową domu i jego meblowaniem. Każdy z dodatków The Sims 4 do pobrania jest skupiony wokół jakiejś tematyki albo wydarzenia: wakacji, studiów, zwierząt, szpitala itp. Tak samo tworzone są też w nich akcesoria, więc z dodatkiem halloweenowym można zmienić dom w pokój strachów, a dzięki dodatkowy zwierzęcemu zrobić w ogrodzie prawdziwe ZOO.

Jak pobrać The Sims 4 na PC

No właśnie. Jak pobrać simsy 4 na PC? To bardzo proste! Kliknij przycisk ‘pobierz’ który znajduje się wyżej. Pobierz grę i zainstaluj. Cały proces jest bardzo łatwy, nie musicie się martwić różnymi wersjami językowymi oraz dodatkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *