Warcraft 3 Download PL Pełna Wersja

Jesteśmy pewni, że szukasz downloadu pełnej wersji PL Warcraft 3. Świetnie trafiłeś, bo mamy to, czego potrzebujesz.

Legendarna gra na komputer

Gry komputerowe mają wiele zalet. Dzięki nim można się odprężyć po dniu spędzonym na obowiązkach. Granie na komputerze nas odpręża, relaksuje i zapewnia nam rozrywkę w zaciszu własnego domu. Nie musimy więc wychodzić z domu by się dobrze bawić, wystarczy, że ściągniemy na swój komputer ciekawą grę i możemy w ten sposób spędzać wiele czasu na świetnej rozrywce. Gry na komputer są dostosowane do różnych systemów, dzięki temu nawet osoby ze słabszym sprzętem mogą pograć w ciekawe gry na komputerze. Wśród wielu interesujących gatunków gier, zdecydowanie najpopularniejsze są gry strategiczne. Jeśli na dodatek przenoszą nas one w świat fantazji, tym lepiej, bo takie gry są wyjątkowe i niezwykle interesujące.

warcraft 3 download

Warcraft 3 PL w pełnej wersji!

Do tego wyjątkowego gatunku gier, zdecydowanie możemy zaliczyć grę Warcraft 3 – Reforget. Jak się można domyślić to kontynuacja popularnej od wielu lat gry Warcraft, jej podstawowa wersja została tu odświeżona i dodano do niej wiele ciekawych dodatków i misji. Gra ta ma wiele zalet, jednak najważniejsza zaleta to niskie wymagania sprzętowe. Praktycznie każdy może w tą grę pograć, wystarczy, że ściągnie ją na swój komputer, co naprawdę warto zrobić, bo w Warcraft 3 bardzo przyjemnie się gra. Jeśli chodzi o same wymagania sprzętowe to wystarczy, gdy będą one miały parametry:

Grą można sterować za pomocą zwykłej myszki komputerowej, touchpada i klawiatury.

Warcraft 3 – wymagania sprzętowe


System operacyjny: Windows 7, Windows 8 lub Windows 10 (w wersjach 64-bitowych), gra będzie też działać na Windows Vista
Procesor: Intel Core i3-530, AMD Athlon Phenom II X4 910 dobrze jeśli będzie lepszy, ale nie jest to koniecznością
Karta graficzna: przynajmniej Nvidia GeForce GTS 450, AMD Radeon HD 5750
Pamięć RAM: 4 GB albo więcej
Dysk twardy: 30 GB pojemności minimum
Rozdzielczość ekranu: minimum 800 x 600.

Warcraft 3 download

Grę Warcraft 3 można pobrać z Internetu w kilku prostych krokach. Jedyne co trzeba zrobić to kliknąć baner pobierz i pobieranie rozpocznie się automatycznie. Jeśli ma się dobry sprzęt pobieranie odbędzie się ekspresowo, w przypadku starszych komputerów trzeba im dać nieco więcej czasu na całkowite zainstalowanie gry i jej wszystkich dodatków. Później wystarczy już tylko zapoznać się z ustawieniami gry i można rozpocząć przygodę z tą wyjątkową grą.

warcraft 3 download pl

Opis gry Warcraft 3

Warcraft 3 to gra z gatunku gier strategicznych w świecie fantasy. Gra toczy się w fantastycznym świecie Azeroth. Czas w grze nie jest określony, można się jednak domyślić, że jest to daleka przyszłość. W Warcraft 3 występują cztery typy postaci, które ze sobą walczą. Są to ludzie, Nocne elfy, Orki i Nieumarli. Każda grupa tych postaci ma cechy wspólne dla wszystkich i cechy indywidualne, przypisane tylko danej grupie. Jeśli chodzi o cechy wspólne to na pewno jest to konieczność gromadzenia zasobów, konieczność zapewnienia jedzenia dla wszystkich członków danej grupy czy funkcje budynków, ale tylko niektórych. Jeśli zaś chodzi o cechy indywidualne dla każdej grupy z osobna, to z pewnością są to same postacie, które posiadają specyficzne moce i uprawnienia. Mają one też określone sposoby gromadzenia surowców, mogą być jednostkami wojskowymi albo mogą mieć swoich bohaterów.

Zadaniem gracza jest oczywiście zniszczenie swojego wroga, pokonanie go w bitwie. Gra jest dosyć wymagająca ale jeśli poznało się już wcześniej jej poprzednie wersje, z tą wersją nie będzie się miało żadnych problemów. Warto więc wykorzystać opcję warcraft 3 pobierz z Internetu, bo dzięki temu będziemy mieli zabawę na długie godziny.

Różne postacie gry

W grę Warcraft 3 można grać na trzy różne sposoby. Pierwszy z nich to gra pojedyncza na pojedynczej mapie. W tej wersji gry stajemy naprzeciwko komputerowemu graczowi. Ta wersja ma swoje wady i zalety. Co prawda cyberprzeciwnik jest wielozadaniowy, ale też ma stałe i te same ruchy i reakcje. Wystarczy więc je dobrze poznać, a na pewno zaczniemy wygrywać z nim rozgrywki.

Następną postacią tej gry są kampanie. Taka gra wymaga poświęcenia jej dużo czasu. W każdej kampanii a jest ich kilka w tej wersji gry do przejścia jest kilka poziomów gry (od siedmiu do dziewięciu). Na każdym poziomie odbywa się inna fabuła i pojawiają się inne postacie. Gracz musi wykonywać zadania, by mógł przejść do następnego etapu gry. Dopiero po zakończeniu całej kampanii, odblokuje się dostęp do kolejnej kampanii. Ostatnią formą gry jest gra zespołowa jednak w wersji gry na komputer nie jest ona zalecana, jest ona raczej przeznaczona do grania online.

Kampanie w Warcraft 3

  1. Ludzie. Plaga Lordaeronu
  2. Nieumarli. Ścieżka potępionych
  3. Orkowie. Inwazja na Kalimdor
  4. Nocne Elfy. Koniec Wieczności

Jeśli pobierzemy grę Warcraft III z dodatkiem Frozen Throne, będziemy mieli do dyspozycji jeszcze kilka innych kampanii.

warcraft 3 pobierz

Postacie w grze Warcraft 3

Jak już powyżej wspomniano w grze tej występują cztery rodzaje postaci. Każda grupa może tworzyć swoje wojska. Najważniejszą kwestią jest to by stworzyć urozmaiconą armię, bo taka armia będzie walczyć najskuteczniej. Każda grupa postaci ma swoje armie i tak:

W rasie ludzi wojskowa armia powinna zawierać postacie: Milicja, Rycerz, Chłop, Kapłan, Łamacz Zaklęć, Jeździec Smoczego Jastrzębia, Piechur, Strzelec, Gryfi Jeździec, Czarodziejka, Kanonierzy.

W rasie Orków nie może zabraknąć: Troll Łowca Głów, Peon, Burzyciel, Troll Znachor, Troll Jeździec Nietoperza, Pasterz Duchów, Jeździec, Jeździec Wiatru, Bestia Kodo, Szaman, Tauren, Siepacz.

W rasie Nieumarłych muszą się znaleźć: Nekromanta, Akolita, Ghul, Banshee, Gargulec, Niszczyciel, Cień, Lodowy Żmij, Bies Podziemi.

W rasie Nocnych Elfów: Łuczniczka, Hipogryf, Jeździec Hipogryfa, Błędny Ognik, Zaklęty Smok, Driada, Druid Szponów, Górski Olbrzym, Chimera, Łowczyni, Druid Pazurów.

Najsilniejsze wojsko będzie wygrywać bitwy i wojny, dlatego warto usprawniać to wojsko, dodawać do niego właściwe postacie, bo dzięki nim wygra się grę. Dzięki urozmaiconej armii mamy większe pole manewrów, więcej przydatnych umiejętności. Dostajemy też o wiele więcej bonusów a w tej grze każdy bonus jest bardzo cenny. Każdy ruch powinien być starannie przemyślany i zaplanowany, trzeba pamiętać o tym, że jest to gra strategiczna. Jej fantazyjna fabuła pozwala oderwać się od rzeczywistości, zapomnieć o wszystkich problemach i nie tylko. Przy tej grze można się wspaniale bawić, zwłaszcza jeśli skutecznie wykonuje się kampanie i przechodzi do następnych poziomów. Każda kampania jest ciekawa i zawiera zaskakujące elementy, dlatego też gra ta nigdy się nie nudzi. Można w nią grać godzinami i zawsze mieć z tego wiele satysfakcji i radości. Opłaca się pobrać tę grę z naszej strony, bo nie ma ona sobie równych w kategorii gier strategii w świecie fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *